Pierwsze auto (18-27k zł)

Pierwsze auto (18-27k zł)

27 Sty 2014, 15:47

Witam, jestem zainteresowany kupnem auta z poniższymi cechami:

- cena 18-27k złotych
- sedan/hatchback
- niestarsze niż z rocznika 2006
- 5d
- w miarę możliwości niskoawaryjne
- niezły/sportowy wygląd (żadne kanciaste dupy :f)

- samochód sprostający potrzebom 3-4 osobowej rodziny
- zadawalający komfort jazdy dla pasażera
- niskie spalanie mile widziane ale niekonieczne
- osiągi stosunkowo mało istotne ale dobre przyspieszenie mile widziane.

Z początku byłem zdecydowanym fanem Hondy Civic VIII (głównie ze względu na stylistykę) i nie brałem pod uwagę innych marek/modełow, ale po przeczytaniu niezliczonych komentarzy o tym jak niewygodnie jeździ się nią po polskich drogach ze względu na twarde zawieszenie/dziury mój zapał nieco ostygł. Na chwilę obecną modele które mi się podobają to:

Honda Civic VIII
Mazda 6 (wersja po liftingu, zdaje się że 2005+)
Opel Vectra C Elegance
Ford Focus Mk2

Najbardziej do gustu przypadly mi Honda Civic i Mazda 6.

W tym miejscu chciałbym prosić o porady na temat tych modeli i ewentualne wskazówki które z nich wypadają najlepiej w porównaniu + ewentualne propozycje innych modeli pasujących do zamieszczonego przeze mnie opisu.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
Fen
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i
    Dostęp do informacji o planowaniu podróży możliwy jest przy pomocy smartfona lub systemów pokładowych pojazdu dzięki dedykowanej BMW i, smartfonowej aplikacji kompatybilnej z systemem operacyjnym iOS oraz Android. ...
    Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005