Pierwsze auto - do 20.000 zł - Civic VII, VIII ?

Re: Pierwsze auto - do 20.000 zł - Civic VII, VIII ?

06 Lis 2014, 22:50

Macie rację - Audi jest trochę przereklamowane. Dzięki a pomysły podobnych aut kompaktowych - trochę poczytałem i ku mojemu zdziwieniu są jeszcze dwie inne interesujące mnie pozycje:
1. Toyota Corolla - silnik 1.4 D -4D
2. Fiat Bravo II - najchętniej z silnikiem 1.4T M-Air ;) ewentualnie 1.9 Multijet

Co o tym myślicie? Na chwile obecną Fiat wydaje mi się bardziej ciekawą opcją i chyba uda mi się zmieścić w moim budżecie.

Nastawiam się raczej na sprowadzenie tego auta niż kupno w Polsce, ale z chęcią wysłucham porad :)
Valdi84
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2003
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...
    Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50