Pierwsze auto do 25 000zł. Wasz wybór / Mój wybór.

21 Lip 2012, 10:30

Jakie polecacie auto na poczatek do 25 000pln?
Ważne:
-przyspieszenie
-niskie spalanie

Ja wybrałem Passata B5 FL 2005 sedan 160KM.

Prosze o porade
allegrobgp
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 23 11 2011
Auto: Passat B5 FL 1.9 TDI 131KM

22 Lip 2012, 10:48

160KM? to chyba 2,5TDI... mimo, że poprawiony względem 150KM to i tak bym go omijał z deleka. W dodatku opatrzony pasek b5 fl w "tedeiku" - ideał wsi :lol: bez obrazy tylko tak go sobie kojarze zawsze ;)
Zrezygnuj z tej padaki :)

Zacznij od tego, że lepiej kupić benzynę niż diesla, bo to co władujesz w naprawę nie zwróci Ci się przy dystrybutorze i w dodatku ropniaki mają 2-3 razy większe przebiegi więc koszty napraw nie ograniczają się tylko do samego skomplikowanego silnika. Koszt pompowtryskiwacza do B5 jest dwa razy większy niż do nowszego B6!

Polecam Hondę Accord z początku produkcji
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Mazdę 6 tylko trzeba uważać czy nie zgniła na nadkolach
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
bądź Vectrę C
[link do oferty na Allegro wygasł]
Przynajmniej mają jako taki wygląd, prezencję i są nowocześniejsze niż oklepany, zajechany, zwieśniaczony i awaryjny Passat :)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...
    Zimowe podjazdy - czy są one trudne do pokonania?
    Zimą nie trzeba wyjeżdżać w góry, by doświadczyć problemów z pokonaniem stromego wzniesienia. Już oblodzony czy zaśnieżony wyjazd z garażu podziemnego może okazać się wyzwaniem. Jak sobie z nim poradzić? Intensywne ...