Pierwsze auto do 3,5tys zł

Re: pierwsze auto do 3,5tys zł

21 Cze 2012, 14:58

Bierz Punto 1.2 75KM,średnio łyka 7l pb,miejsca nawet dość sporo w środku,części tanie i łatwo dostępne,za 3500zł znajdziesz spokojnie zadbany egzemplarz.
Kolega na początek kupił sobie takie Punto,przejeżdził ponad rok,znalazł pewną robote i zmienił na Astre II i nie narzeka.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

21 Cze 2012, 16:42

Barol napisał(a):Bierz Punto 1.2 75KM

chciałbym ale ciężko znaleźć. jest kilka 1.1 i jedno 1.2 60 z klima bez gazu. było ładne 75 ale na drugi dzień jak chciałem jechać to już było sprzedane. mam na oku golfa i vento 1.8. wg opinii silnik ten spala średnio 9l. części też nie są drogie. przy mojej jeździe wydaje mi się że tych 10l nie odczuje:/. mam dylemat.
astre 1.6 już szybciej znajdzie.
scrolll
Początkujący

Miejscowość: podkarpacie

21 Cze 2012, 18:05

To już lepiej ten 1.2 60KM.
Za te pieniądze dostaniesz jeszcze coś takiego
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] jest nawet klima :mrgreen:
[link wygasł]
[link wygasł] - wygląda na zadbanego.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

21 Cze 2012, 19:42

no tak ale jest bez gazu:P
te co podałeś nie wszystkie mają gaz i jeszcze jedna ważna rzecz to taka że budżet skoczył do 4 tys.

to co mnie zainteresowało :
[link wygasł]
[link wygasł]
scrolll
Początkujący

22 Cze 2012, 02:57

Ten Golf jak na swój wiek wygląda nawet ok.
Vento też choć chyba miało malowane drzwi kierowcy.

Tutaj masz jeszcze Astre [link wygasł] (ma klime i sekwencje) i taki Lanos [link wygasł] choć widać że łyżwa pod przednią lewą lampą ma inny odcień i 154tys to on napewno nie ma.
Barol
Awatar użytkownika

22 Cze 2012, 15:12

vento początkowo kosztowało 4800 więc może być coś w nim nie tak do końca, ale malowane może być w końcu już 18 lat ma. a co do golfa to w rozmowie telefonicznej gość zapewniał mnie auto nie ma grama rdzy i szpachli oraz zaprasza z miernikiem. mówił też że chce dużo bo o takiego golfa dzisiaj trudno. no ale wiadomo jak to jest przez telefon - wszystko cacy. dziś pada, ale może jutro jak mi sie uda to pojadę zobaczyć tego golfa, pod warunkiem ze się zdecyduję na silnik 1.8. auto jakie by nie było i tak będzie na ojca. ubezpieczenie auta z silnikiem 1.8 wyjdzie z 400zł. jest popyt na auta z małym silnikiem i o punto zadbane z gazem trudno, wiec może się skuszę na 1.8 :/.
scrolll
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...
    Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...

• Re: pierwsze auto do 3,5tys zł

22 Cze 2012, 15:24

po zamiatane - golf sprzedany :(.
    scrolll
    Początkujący

28 Cze 2012, 11:22

witam
    golf i vento poszły niestety:/. mam na oku teraz co innego. 40 km ode mnie jest 306 z 95 roku, 1.4 +gaz, jakieś tam wyposażenie jest, belka zrobiona i amory też wymieniane nie dawno. cena ... 5 tys. uważam że mimo wszystko jest za wysoka:/. maksymalnie 4.5 moge dać. co myślicie o tej cenie? dodam że szału nie ma... tzn alufelg, weluru i kubełkowych foteli tak jak ma lepszą wersję przystało.
    scrolll
    Początkujący

28 Cze 2012, 14:26

Zdecydowanie za dużo.
    Barol
    Awatar użytkownika

02 Lip 2012, 08:48

ehhh nie mam szczęścia do poszukiwań. znalazł się ktoś kto dal za tego 306 5 tys., wczoraj trafił się golf 1.6 z 3 letnią instalacja, 2 kompletami kół i niezłym wyposażeniem za 5 tys ale gdy dzwoniłem do sprzedawcy to akurat kompletował dokumenty bo auto było już sprzedane (wystawione w sobotę o 19 a w niedziele o 13 było sprzedane). mam takie coś jeszcze [link wygasł] . kolega proponował mi się nad nim zastanowić ale poczytałem opinie o tym silniku i jakoś mnie to zniechęciło, sporo negatywnych opinii. patrze na części i np kpl sprzęgło LUK-a 250 zł. może ktoś ma swoją opinie na temat tego auta i silnika?
    scrolll
    Początkujący

02 Lip 2012, 13:58

Najgorszy silnik to 1.4,1.6 cieszy sie dobrą opinią zazwyczaj ale jest paliwożerny.
    Ogólnie tą Brave z linku bym sobie odpuścił,ponieważ przód i tył był malowany (8fotka - widać inny odcień drzwi i tylnego błotnika),przedni lewy błotnik jaśniejszy od reszty (3foto).
    Barol
    Awatar użytkownika

02 Lip 2012, 22:01

[link wygasł]
    ciekawie wygląda ale ceny części wysokie.
    scrolll
    Początkujący

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda