Pierwsze auto do 8k - Opel Astra G?

Re: Pierwsze auto do 8k - Opel Astra G?

08 Lis 2017, 15:47

Megane sam nie wiem co myśleć z jednej strony ten model ma sporo wad ale z drugiej samo ogłoszenie wygląda sensownie.
Też nie mam zdania,wygląda ładnie ale sprowadzony i już opłacony no nie wiem..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

09 Lis 2017, 08:21

Do Renaulta przekonany nie jestem, wolałbym jednak jednostkę sprawdzoną. No i w grę wchodzą tylko auta z Poznania, co też mocno zawęża poszukiwania.
Mazda wygląda spoko, ale ma dosyć duży przebieg, wyposażenie jest spoko, cena do negocjacji, ale to może oznaczać że w tym aucie będzie sporo do roboty. Narazie chyba odpuszczę ją sobie, i poczekam, może pojawi się coś nowego sensowego. No i nie szukam auta szybkiego, sportowego, zdecydowanie nie ;-)
Husii
Nowicjusz

Auto: Nie mam

09 Lis 2017, 10:02

Wszystkie auta będą miały duży przebieg, tylko nie wszystkie mają go wpisany.
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

10 Lis 2017, 06:08

Mazda będzie miała. Sporo do roboty :lol: czytaj: nadkola tył, błotniki przód, doły drzwi, podłoga i podłużnice :lol: właśnie pozbylem się takiej samej z tego samego roku, tylko że miała 210tys km nabite. Przeglądu już prawie nie przeszła bo podłużnice prawie dziurawe i podłoga a w tym. Roku nawet nie jechałem tylko sprzedałem handlarzom. Silnik mechanika jak najbardziej ok. Ale blacha to porażka... Nigdy więcej mazdy
Sobolxx
Początkujący

Miejscowość: Knurów
Prawo jazdy od: 21 09 2009
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.4 Tce 130Km
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2011
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé MINI Paceman - pierwsze na świecie Sports Activity Coupé
    MINI prezentuje pierwsze na świecie Sports Activity Coupé w segmencie premium pojazdów małych i kompaktowych; MINI Cooper S Paceman jest siódmym modelem w rodzinie marki i oferuje innowacyjną kombinację ...

•