Pierwsze auto do 8tys.

Pierwsze auto do 8tys.

22 Sty 2017, 20:40

Witam!
Niedawno zdałam prawko i chciałabym w końcu kupić auto dla siebie. Nie jestem wymagająca, chodzi mi o to, aby nie palił zbyt dużo i koszty napraw (a te przy takiej cenie auta pewnie będą częste :( ) były raczej umiarkowane.
Oglądałam już kilka modeli (m.in. Toyota Yaris, Peugeot 206, vw polo, nissan micra) i sama już nie wiem co lepsze. Czasami w necie lepiej piszą o toyocie, a czasem o vw... Oczywiście mogą być również inne modele.

Pomocy! :oops:
faela
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 01 2017
Auto: brak:(

Re: Pierwsze auto do 8tys.

22 Sty 2017, 20:44

Yaris będzie w porządku, w tej cenie powinnaś znaleźć egzemplarz na chodzie. Trwałość ponadprzeciętna, komfort jazdy raczej przeciętny - no, ale to w końcu miejski maluch.
lintu
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice
Prawo jazdy od: 26 07 2016
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4 90KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...
    Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...

•  
    • MINI - stylowy namiot : 3
      Chicago Auto Show 2008
      BMW X4, dźwignia zmiany biegów, środkowa konsola
      Opel Astra H