Pierwsze auto - mam do dyspozycji ok 9k

Pierwsze auto - mam do dyspozycji ok 9k

03 Mar 2008, 09:09

planuje wlasnie zakup pierwszego auta. mam do dyspozycji ok 9k. co sadzicie o czyms takim:

[link wygasł]

porownujac z innymi wydaje mi sie dziwnie tani. prosze o rade poniewaz jestem totalnym laikiem w tych sprawach.
ewentualnie co innego polecilibyscie? myslalem tez o dieslach: ibiza, polo, golf, civic. naszukalem sie i oczytalem sie juz sporo i jedyne co z tego mam to burdel w glowie, jak w damskiej torebce :?
tweety
Nowicjusz

Re: pierwsze auto.

03 Mar 2008, 13:20

jesli chodzi o pierwszy samochod mysle ze powinienes porozgladac sie za czyms takim:
[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
osa54
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów
    Każdy kierowca jest zobligowany, aby stosować się do znaków drogowych. To bardzo ważny element ruchu drogowego, który z wielu przyczyn może być lekceważony i niezauważany przez kierowców. Za niezastosowanie ...
    Co zrobić po dachowaniu auta? Co zrobić po dachowaniu auta?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zachować się podczas dachowania samochodu. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Przygotowując się do drogi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light