Pierwsze auto przedział cenowy 10-12 tyś zł

Pierwsze auto przedział cenowy 10-12 tyś zł

02 Maj 2013, 22:33

Witam

Zastanawiam się nad zakupem samochodu w przedziale cenowym 9 - 12 tyś zł, Auto ma służyć do jazdy normalnej (przejazd z punktu A do punktu B ). Nie potrzebuję bardzo mocnego samochodu (200 koni) raczej wolałbym auto oszczędne, zazwyczaj podróżuję sam z niewielkim bagażem, rocznie będę pokonywał od 15-20 tyś km z czego większość to dystanse ok 100km, zastanawiałem się nad Fordem Fiestą MK6 silnikiem 1.6 benzyna, przekonuje mnie w miarę niskie spalanie przy przyzwoitych osiągach oraz wygląd do zaakceptowania ;) Byłoby dobrze gdyby samochód był z rocznika 2005+, był trzy drzwiowy, ekonomiczny oraz dynamiczny (100 koni w zupełności wystarczy), jeżdżę na prawdę ekonomicznie ,posiadał manualną skrzynię biegów, co do wyposażenia dobrze by było gdyby posiadał welurową tapicerkę co do elektroniki typu elektryczne fotele, szyby nie są mi one potrzebne. Jestem zwolennikiem silników benzynowych ponieważ pokonuję rocznie mało km więc silnik wysokoprężny będzie zbędny. Macie jakieś propozycje ? Dodam że nie mam żadnych uprzedzeń do marek samochodów.
slaver
Obserwowany

Auto: brak

Re: Pierwsze auto przedział cenowy 10-12 tyś zł

03 Maj 2013, 22:34

Żadnych propozycji ? :shock:
slaver
Obserwowany

Auto: brak

Re: Pierwsze auto przedział cenowy 10-12 tyś zł

04 Maj 2013, 10:49

w tej kwocie opel astra g a o fieście z 2005 roku za te pieniądze możesz zapomnieć, mimo że takie można znaleźć na allegro to wiedz że są to sprowadzone wraki na które nie warto nawet zwracać uwagi. W tych pieniądzach możesz patrzeć maksymalnie na auta z rocznika 2001. Astra g byłaby dobrym rozwiązaniem.
spandau
Początkujący

Miejscowość: Berlin
Prawo jazdy od: 14 09 2007
Auto: BMW e46
Silnik: 330Ci
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów
    Nissan, lider globalnego rynku samochodów elektrycznych oraz producent najpopularniejszego pojazdu elektrycznego na świecie – Nissana LEAF – został wybrany przez operatora systemu, firmę Enigma, dostawcą ...
    Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX
    Opel poszerza i udoskonala swoją ofertę modeli z napędem LPG. Teraz można złożyć zamówienie na pięciodrzwiową Astrę w wersji hatchback, Astrę Sports Tourer i Merivę, wyposażone w nowy, mocny, a zarazem ekonomiczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar