Pierwsze auto

Pierwsze auto

03 Maj 2012, 14:46

Witam niedawno ukończyłem 18 lat i zdałem prawo jazdy, mam 10000 zł do zagospodarowania na samochód, preferuje sedany, zależy mi aby samochód mało palił, chce aby był na gaz, był mało awaryjny i komfortowy, dobrze byłoby gdyby była skóra, myślałem juz o takich autach jak mitsubishi galant, mercedes c i e klasa, proszę o poradę jakie auto można kupić w tej cenie
bartos004
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Pierwsze auto

03 Maj 2012, 15:07

Mercedes E klasa w tych pieniądzach to będzie szrot (no chyba że mówimy o 124 która niby pod to podchodzi).

Ja zaproponuje coś takiego [link wygasł] auto spełnia wszystkie Twoje wymagania tzn spalanie na poziomie 10-11l lpg,komfortowy jest jak najbardziej (kiedyś gdzieś czytałem że w Niemczech można je spotkać głownie na autostradach),części ma niedrogie i łatwo dostępne,jak dobrze poszukasz to znajdziesz auto z pełnym wyposażeniem (skóra,klima,elektryka itp.).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

03 Maj 2012, 15:24

Daewoo do mnie mię przemawia, moglibyście zasugerować coś innego ?
bartos004
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

04 Maj 2012, 11:16

Hm musisz się zastanowić czego oczekujesz. Za tą kwotę dużego sedana w dobrej marce nie kupisz, poważnie. Jeśli znajdziesz takiego będzie to szrot nadający się na złom. Moim zdaniem powinieneś szukać albo w niszowych markach (np. wspomniana leganza) albo w niższych klasach (np. vectra, peugeot 406). Szkoda po prostu wydawać później góry pieniędzy na naprawy i doprowadzanie auta do używalności.
Vattras
Początkujący

Prawo jazdy od: 19 03 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe
    Każde BMW X wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Pierwszy model BMW X – BMW X5 – zadebiutował w 1999 roku, tworząc segment aut typu Sports Activity Vehicle (SAV), w którym od lat królują modele ...
    Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light
      Jaguar