Pierwszy samochód - 18 lat

Re: Pierwszy samochód - 18 lat

08 Maj 2012, 22:40

a co więcej chcesz wiedzieć?

U nas marka dość prestiżowa, na zachodzie już mniej. Dostęp do serwisu bez problemowy, ceny umiarkowane. Nie wiem jak z jakością tych usług i podejściem do klienta.
pkierownik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 08 2010

14 Maj 2012, 12:13

Prościej będzie jak napiszesz co konkretnie i jakiego modelu dotyczącego chcesz się dowiedzieć :)
Przedstawiciel Volvo na Forum
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo
coronil
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

14 Maj 2012, 13:05

Dziękuję za zainteresowanie, chodzi mi o modele XC 70 i 90, nie wiem czy one się różnia ale któyś z nich,
kamszoooo
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny
    Volkswagen przedstawił swój pierwszy, w pełni elektryczny samochód seryjny: nowego e-up!. To prawie bezgłośne, czteroosobowe auto robi wrażenie zasięgiem 150 kilometrów i doskonałą funkcjonalnością. Nowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI