Pierwszy samochód AUDI do 5-6 tys.

25 Gru 2015, 08:29

Poraz ostatni ostrzegam..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

25 Gru 2015, 10:21

Baroljeszcze tylko coś dodam, spokojnie
Lovato34 oraz Magda93w osobie męskiej. Różnica między wami a modem szybki jest taka, że wy jesteście fanatykami ślepo zapatrzonymi w markę/koncern, nie mając racjonalnych argumentów, a mój kolega-moderator posługuje się kalkulatorem i prostą matematyką
Lovato34 ślepe twierdzenie, że Golf to borzyszcze bardziej komfortowe od W220 jest robieniem ludziom wody z mózgu i nie przystoi na tak poważnym forum. W dniu dzisiejszym, choć bardzo nie chcę robić tego w święta, dostajesz ostrzeżenie, które mam nadzieję trochę Cię utemperuje i da do myślenia. Oczywiście jako fanatyk VAG możesz poczuć się szykanowany, jednak podobnie zdobił bym gdybyś podobnie wychwalał DU, Hyundaia czy Forda
Ewentualne skargi i zażalenia proszę kierować do mnie na PW

Co do tematu
Tak jak to już ktoś wyżej napisał warto zwrócić uwagę na Audi 80 (coupe :naughty: ) albo rozbierać do porządnej 100/a6 C4, bo to ostatnie prawdziwie niezawodne i długowieczne modele tej marki
Pozdrawiam
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14070
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
1

25 Gru 2015, 10:36

Panowie nie ma co się produkować :ok:
Zaraz po założeniu tematu zadałem zasadnicze pytanie "dlaczego tylko Audi?". Autor tematu nawet nie raczył odpowiedzieć, czyli nie ma co się produkować, bo musi kupić strucla aby znaczek na masce/grilu się zgadzał i do niczego nie przekonamy. Są lepsze IMO propozycje, a inna sprawa, że w tej cenie patrzenie na znaczek jest głupie...
Także krótko - temat do zamknięcia ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
2

25 Gru 2015, 10:42

Lovato34 napisał(a):był temat o A3 1,8T i inni guru tego forum twierdzili że można dobry egzemplarz kupić z 98 roku za 7 tys zł..
Ty jesteś idiotą czy mi się wydaje? Ile może być warty 18 letni kompakt!!! Od zawsze Audi i Hondy trzymały ceny, aktualnie Civica VI można kupić za 3.5-4k a na Audi trzeba szykować 10k? No bądźmy poważni.. W dodatku to niepraktyczne 3 drzwiowe nadwozie. Rodzina z dziećmi nie wybierze tego typu bo będzie problematyczne wkładanie tam dziecka np. do fotelika. :ok:
Lovato34 napisał(a):jesteś obiektywny to wchodz w każdy temat i zaczepiaj każdego kto bzdury plecie a nie dwie osoby które swoimi wypowiedziami powodują że masz poważne kompleksy i zamiast je leczyć to na siłę to wyładowujesz tutaj
Problem jest taki że to wy macie kompleksy, bo wszędzie wciskacie VAG-i. Nikt Ci złego słowa nie powie jak polecisz VAG-a z dobrym silnikiem ale jak wciskasz TSI, 2.0 TDI czy słabiutkie silniczki no to już trzeba się odezwać..
Magda93 napisał(a):A ty widziałeś do jakiego stanu doprowadził to auto ?
Nie doprowadził, tylko kupił. Odradzaliśmy mu to auto ale po namowach rodziny jednak kupił. :wink:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
0

25 Gru 2015, 11:24

Lovato34 napisał(a):a Ty miałeś 1,4 składnego z 20..od Mirka i uwazasz że znasz to auto..dobry żart.. :D


"Mój" golf 1,4 był kupiony nowy w salonie razem z innymi autami gr. vw. Było to auto służbowe z którego korzystałem razem z kolegą na zmianę... przez 2,5 roku. A w sumie było około 50 różnych aut.

Miałem coś napisać ale szkoda mi klawiatury bo znowu słyszę ogólniki które zawsze kończą się jak trzeba zestawić ze sobą coś konkretnego...

Ogólnie:

Ja się mylę bo "tylko" miałem kilka auta grupy vw., moi koledzy mechanicy też się mylą bo naprawiają rocznie "tylko" dziesiątki alu wielowahaczów grupy, no i rynek też się myli odpowiednio ceniąc ałdi z alu itd...

Do autora tematu:
jak się uprzesz na a4b5 to spójrz na forum a4 club poczyta stronkę o najczęstrzych awariach weź kalkulator i przelicz jak to się ma do wartości samochodu 6k. :ok:
Później wychwyć sobie np; nazwa TRW + allegro no i jakie wyskoczą wyniki w zawieszeniach, hamulcach itp.
Dodam "ONI" też pewnie się mylą :ok:

Sorki że tak łopatologicznie ale inaczej nie można. :mrgreen:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10321
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
0