Pierwszy samochód AUDI do 5-6 tys.

23 Gru 2015, 18:56

Witam!!!
Zdałem niedawno prawko i chciałbym AUDI tak do 5-6 tysięcy złotych. Jednak zupełnie się na tym nie znam. Czy moglibyście doradzić?
Ostatnio edytowany przez Schizol, 23 Gru 2015, 19:36, edytowano w sumie 1 raz
Schizol
Nowicjusz
 
Posty: 43
Prawo jazdy: 22 12 2015
Auto: Toyota Corolla E11
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
0

23 Gru 2015, 19:10

najpierw rzucasz, że chcesz Audi, a potem dajesz kryteria...

W tej cenie Audi to jest jakiś technologiczny majstersztyk, że innego znaczka już nie może być?

Jeden temat do wywalenia ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
0

24 Gru 2015, 11:15

W tym budżecie znajdziesz ładną 80-tke ale napisz coś więcej jak często masz zamiar jeżdzić,czy inne auta też wchodza w grę,jeśli nie to dlaczego.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

24 Gru 2015, 12:40

A cóz tak Barolku wybierasz dla siebie wygodne posty, kasując moje ? może znowu twój sasiad albo kolega ma do sprzedania cos co by tu mozna opchnąć?

A4 i A3 to tez mozna szukać
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
1

24 Gru 2015, 13:19

A co zabronisz? Ty mając moderatora robiłeś z moimi postami to samo.. spokojna twoja rozczochrana nikt nic nie sprzedaje i nie będę dalej komentował twojego postu bo ostatnio już kilka razy była spora dyskusja na temat A3 i A4 (temat rzeka na tym forum) i powiem krótko za 6k to sobie padło może kupić takie jak ty kupujesz na handel.. i dodam że pisała to osoba która dobrze zna temat VAGów (nie to nie ja).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

24 Gru 2015, 13:50

Panowie ale tu nie ma co się spinać jest ekonomia i tyle więc jeżeli ktoś wierzy w zakup fajnego auta za 5k które ma [...] zamiast zawieszenia to jego problem...

No i zapominacie że też w chodzą w grę zainteresowania jeden wydaję kasę na rybki a drugi na syfa w garażu i obaj twierdzą że tak musi być :mrgreen:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10321
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Roadmap E - samochody elektryczne od Volkswagena
    "Roadmap E" koncern Volkswagen rozpoczyna największą w światowym przemyśle samochodowym ofensywę w dziedzinie samochodów elektrycznych. Najpóźniej do 2030 roku Volkswagen dokona elektryfikacji całej oferty swoich ...

24 Gru 2015, 14:12

Barol napisał(a):powiem krótko za 6k to sobie padło może kupić takie jak ty kupujesz na handel


Ja nie szukam takiego. To kryteria podane przez poszukującą osobę, czyli autora tego wątku.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
0

24 Gru 2015, 17:10

szybki napisał(a):Panowie ale tu nie ma co się spinać jest ekonomia i tyle więc jeżeli ktoś wierzy w zakup fajnego auta za 5k które ma [...] zamiast zawieszenia to jego problem...

No i zapominacie że też w chodzą w grę zainteresowania jeden wydaję kasę na rybki a drugi na syfa w garażu i obaj twierdzą że tak musi być


Niech mi ktoś jeszcze powie że ten "człowiek" jest obiektywny . :lol: Wesołych świąt "specjalisto" za dychę :ok:
Magda93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 386
Miejscowość: WRO
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W140
Silnik: S300 Turbodiesel
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998
0

24 Gru 2015, 17:35

Proszę nie robić znowu spamu na temat Audi i przechwalanie się który to wie lepiej..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0

24 Gru 2015, 19:51

Za 6 tysięcy to tylko Audi 80 lub 100 C4. A3 i A4 w tym budżecie tylko 1.6, w którym bez LPG się nie obejdzie. Kiepski budżet na Audi, lepiej wybrać coś innego.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
0

24 Gru 2015, 21:30

Magda93 napisał(a):Niech mi ktoś jeszcze powie że ten "człowiek" jest obiektywny . :lol: Wesołych świąt "specjalisto" za dychę :ok:


A co tu ma być obiektywne???

Faktem jest to że ałdiaczek b5 posiada tyle elementów zawieszenia co 4ery zwykłe auta, prawdą jest też że 3/4 tych aut ma już mocne przebiegi więc [...] zaczyna szwankować, prawdą jest to że nikt tego nie robi wiedząc że i tak nie sprzeda swojej sztuki za normalną kasę, więc Madziulek zamiast znowu się wykazywać to zaproponuj nam te super ałdiaczki ... bo jakoś w innych tematach siedziałaś cicho... czemu nie doradziłeś co ma inny kolega z tego forum zrobić ze swoim śmieciem a4b5 którego tak normalnie po ludzku nie mógł sprzedać...
A może nam powiedz gdzie masz tych super mechaników którzy z uwagi na wartość auta zrobią to co potrzeba za połowę ceny...

Przestań wprowadzać ludzi w maliny powielając mity że coś jest tanie albo drogie... bo ludzie w to wierzą że można kupić tanie ałdi na 16 wahaczach które ktoś za darmo naprawi w razie potrzeby...

Na razie to Ty z Lavato pobijacie rekordy obiektywizmu jeden nawet za 2k kupiłby a4 a drugi porównywał golfa do w220... :ok:

A u mnie nawet jak kogoś nakłonię do avensisa1 to co mi zarzuci???
Że nigdy się nie zepsuł albo przejechał na jednym zawieszeniu 200tyś.km...!!!
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10321
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
1

24 Gru 2015, 21:44

Magda, sugerujesz Szybkiego brak obiektywizmu.
Napisz mi 5 powodów aby kupić Ałdi A4b5 za 5-6 tys.
BrutusM
Początkujący
 
Posty: 125
Auto: Japonia
Skrzynia biegów: Manualna
0

24 Gru 2015, 23:55

Przemysl jakaś toyotę corolle , accorda V, zadbane audi 80 też będzie fajnym zakupem, ale moim zdaniem ew. trochę dołożyć i szukac Audi a6 c4, skoro ma być audi.
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
0

25 Gru 2015, 02:39

szybki napisał(a):Na razie to Ty z Lavato pobijacie rekordy obiektywizmu jeden nawet za 2k kupiłby a4 a drugi porównywał golfa do w220...

Kolego pędziwiatr..jakbyś był wiarygodny to byś na siłę nie ciągnął za słówka, rzeczy które uwłaczają Twojego świętego ego..
był temat o A3 1,8T i inni guru tego forum twierdzili że można dobry egzemplarz kupić z 98 roku za 7 tys zł...no gratuluje..dobry golf 3 drzwiowy 1,8T z 99 chodzi po 10-11 a tutaj 7..audi a3 1,8T jedne z najmocniejszych w tamtym okresie..ciekawe czemu wtedy nie protestowałeś..
Po prostu guzik się znasz i udajesz bohatera bo ja porównałem np. golfa do w220..a Ty miałeś 1,4 składnego z 20..od Mirka i uwazasz że znasz to auto..dobry żart.. :D
Jak już masz jakąś niby wiedzę i jesteś obiektywny to wchodz w każdy temat i zaczepiaj każdego kto bzdury plecie a nie dwie osoby które swoimi wypowiedziami powodują że masz poważne kompleksy i zamiast je leczyć to na siłę to wyładowujesz tutaj

Poza tym niestety tez uważam że jesteś nieobiektywny..ałdi ałdi itd..a co Volvo S40 mk1 będzie po 20 latach ile miało przebiegu? 30 tys? one też mają po 400 tys..i co ideały salonowe? to są auta jak każde inne a Ty masz uczulenie na VW ale to wiemy już..
Wesołych Świąt :ok:

A do autora...jeśli kompakt to ja bym szukał A3 1,8 z 1997 roku np...chociaż czasem może zajść potrzeba dorzucenia paru groszy by znaleźć mniej zajechany bo każdy ceni to co ma.
I zastanawiam się skąd ten pomysł że autor akurat chce segment D Audi A4?
Moim zdaniem zwykły kompakt mu starczy.
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 452
Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
1

25 Gru 2015, 08:02

Panie szybki autor napisał
Witam!!!
Zdałem niedawno prawko i chciałbym AUDI tak do 5-6 tysięcy złotych. Jednak zupełnie się na tym nie znam. Czy moglibyście doradzić?

A ty od razu tylko o B5 i słabym :lol: i "strasznie" drogim zawieszeniu . I tak cały czas klepiesz to jak mantrę , to jest właśnie Januszowe podejście które np. w Niemczech nie występuje . :lol:

No ale co ja się będę z tobą wdawał w dyskusje jak i tak twoje musi być na wierzchu

zemu nie doradziłeś co ma inny kolega z tego forum zrobić ze swoim śmieciem a4b5 którego tak normalnie po ludzku nie mógł sprzedać..
A ty widziałeś do jakiego stanu doprowadził to auto ?
Magda93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 386
Miejscowość: WRO
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W140
Silnik: S300 Turbodiesel
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998
1