Pierwszy samochód BMW E36 318i - warto?

Pierwszy samochód BMW E36 318i - warto?

02 Paź 2013, 23:30

Witam. Zamierzam sobie kupić na pierwszy samochód BMW E36 318i 1994r.
Co możecie mi na ten temat powiedzieć. doradzacie? jakieś porady co lepiej przed kupnem sprawdzić? i jak wyglądają koszty naprawy w razie czego. ogólnie czy mogę spokojnie brać i na co trzeba uważać. z góry dzięki za pomoc :)
jarecki95
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Pierwszy samochód BMW E36 318i - warto?

12 Paź 2013, 11:51

Samochód jeśli zadbany jest mało awaryjny. Części jest dużo na rynku. Zarówno oryginalnych jak i zamienników. Nie są drogie.

Na co uważać? Czy nie był poskładany z 2 lub więcej sztuk :)
Ogólnie nie jest łatwo znaleźć e36 w dobrym stanie.
Polecam szukać na forach np. bmw-spot.pl
matiit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 05 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: BMW e39
Silnik: m52b28
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach
    Niemcy nasi bliscy sąsiedzi za zachodnią granicą rozważają wprowadzenie ograniczenia prędkości na wszystkich autostradach. Do tej pory jeżeli znaki nie mówiły inaczej takie ograniczenie nie obowiązywało. Tu jednak ...
    Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie
    Palące kalifornijskie słońce, tłumy koneserów najlepszej motoryzacji i setki wyjątkowych, niespotykanych samochodów, wartych niejednokrotnie miliony dolarów – właśnie takie jest słynne Pebble Beach ...

•