PIERWSZY SAMOCHÓD- Coupe do ~12500

PIERWSZY SAMOCHÓD- Coupe do ~12500

02 Sie 2019, 23:30

Cześć wszystkim, marzy mi się Hyundai Coupe,Celica 7 bądź mitsubishi eclipse 2,3. Z tego co czytałem to Celica jest mało awaryjna i dość tania w utrzymaniu, fajnie by było gdyby spalanie nie przekraczało 10l Co myślicie ? Wydaje mi sie ze eclipse bedzie najdroższy i nie znajdę do niego częsci ale nie wiem i 2 rzecz to mój wzrost czy do jakiegokolwiek z nich wejdę mając aktulanie 191cm wzrostu i dalej rosnąc
oliverix
Obserwowany

Re: PIERWSZY SAMOCHÓD- Coupe do ~12500

03 Sie 2019, 01:18

Chyba osobiście preferowałbym Celicę niż Eclipse, a jak dorzucisz parę groszy to masz jeszcze np Audi TT z turbo
Tylko problem taki ze raczej nie zmieścisz się przy 191 cm lub będziesz odczuwał mega dyskomfort jeżdżąc takimi pudełkami.
No chyba że Audi TT kupisz w wersji roadster tj. cabrio :) /taki żart/
Pionek
Stały forumowicz

Auto: Honda Accord / VW Scirocco
Silnik: 1,4 TSI 122
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda NSX Honda NSX
    Pierwsza generacja Hondy NSX była autem niezwykłym. Przełomowe nadwozie wykonane w całości z lekkiego aluminium, silnik V6 znajdujący się za plecami kierowcy i niezwykłe właściwości jezdne wywoływały zachwyt. NSX powróciło ...
    Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys
    Pomimo że branża samochodowa ogłosiła jakiś czas temu koniec kryzysu, on jednak znowu powraca. Dla sektora transportowego oznacza to ponowne pogorszenie warunków działania: wzrost cen paliw, zmniejszenie zamówień. ...

•