Pierwszy samochód do 10 tys. Łódzkie

Pierwszy samochód do 10 tys. Łódzkie

21 Paź 2018, 18:20

Cześć.
Wspólnie z bratem szukamy dla niego pierwszego auta.
Budżet do 10 tys.
Celujemy w samochód z silnikiem benzynowym najlepiej z LPG albo z możliwością założenia LPG.
Będzie użytkowany po mieście i w trasie około 300 w jedną stronę.
Najważniejsze żeby była klima i żeby nie był duży.
Moje typy:
Astra G
Civic VII
Grande Punto

I znalazłem coś do czego nie jestem do końca przekonany ale ogłoszenie chyba fajne:
https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-3 ... llery-grid
Tylko wiek trochę na minus.
Możecie coś doradzić ewentualnie podrzucić jakieś ogłoszenie.
lukasz89tm
Nowicjusz

Auto: Kia Carens

Re: Pierwszy samochód do 10 tys. Łódzkie

21 Paź 2018, 18:26

Golf 4 1.6 8V 102km
Leon 1M 1.6 8V 102km
A3 8L 1.6 8V 102km

silnik pancerny, idealnie wspolpracujacy z LPG, bez zadnych wad fabrycznych, z osprzetu przy sporym przebiegu ulega awarii jedynie cewka zaplonowa i termostat, naprawy banalnie proste i tanie, ewentualnie z Twoich typów Astra G jest rownie godnym polecenia autem
Raziel11
Aktywny

Zdjęcia: 6
Miejscowość: Wałbrzych
Prawo jazdy od: 21 03 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1P
Silnik: 1.6 8V MPI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

21 Paź 2018, 20:20

Wszystkie te auta (może oprócz Civica) mają prostą budowę i jedne z najtańszych części na rynku, ale mój głos na najnowsze konstrukcyjnie i rocznikowo Grande Punto - 1.4 8V jeśli przewaga miasta, 1.4 16V jeśli trasy. Minus taki, że dużo jest po "elkach" i ze skromnym wyposażeniem, poza tym auto poprawne pod każdym względem.
azzurro
Aktywny

Auto: Jeansowe kombi

23 Paź 2018, 09:26

Ja także polecam Grande Punto, bardzo fajne auto do jazy miejskiej, do tego awaryjność na znikomym poziomie i nie otrzymasz auta 20 letniego jak w przypadku Audi tylko zdecydowanie świeższy rocznik.
MotoSzef
Nowicjusz

23 Paź 2018, 16:35

Ja bym się bliżej zainteresował tą 307 bo ogłoszenie bardzo ciekawie się prezentuje a rocznik w tym budżecie nie jest żadnym wyznacznikiem :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Badaj auto i przeprowadzaj regularne badania techniczne Badaj auto i przeprowadzaj regularne badania techniczne
    Sprawność techniczna pojazdu jest kluczowym elementem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Najczęściej stwierdzane przez policję usterki w pojazdach, które uczestniczyły w wypadkach drogowych, to braki w oświetleniu (54%), ...
    Tramwaj w ruchu drogowym Tramwaj w ruchu drogowym
    Działania na rzecz poprawy komunikacji dotykają różnych środków transportu. W ostatnich latach do łask wraca transport tramwajowy. Przez wiele lat przesunięty na drugi plan, teraz jest mocno rozbudowywany. Tramwaj, ...

•