Pierwszy samochód do 4000 tyś.

Pierwszy samochód do 4000 tyś.

08 Mar 2016, 19:30

Witam. Szukam auta do 4000. Najlepiej benzyna lub benzyna + lpg.
Jestem z powiatu ostrowskiego to najlepiej jakby samochód był właśnie z tych okolic. Na razie wpadła mi w oko ta astra - [link wygasł]
DamianFx
Obserwowany

Auto: brak

Re: Pierwszy samochód do 4000 tyś.

08 Mar 2016, 19:46

Bardzo ładna do tego dobry silnik tylko było coś z tyłem bo klapa jakoś krzywo leży.

zerknij na te oferty:
[link wygasł] - stary gaz ale czego wymagać za te pieniądze i podejrzewam że pod nakładkami na nadkola czai się ruda.. na plus długie opłaty.
[link wygasł] - wady to dobry argument do zbicia jeszcze ceny.
[link wygasł] - silnik ma moc 106km.
[link wygasł] - poproś o nowe zdjęcia bo te są z lata..
[link wygasł] - długo w jednych rękach (flaga na rejestracji).
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowy rekord SKODY Citigo CNG! Światowy rekord SKODY Citigo CNG!
    SKODA Citigo CNG pokazała swoją klasę rekordowym osiągnięciem. Gerhard Plattner, mistrz oszczędnej jazdy, przebył SKODĄ na gaz ziemny 2 619 kilometrów przez Europę. Na trasie z Wenecji we Włoszech, do szwedzkiego Sztokholmu, ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Offrołdowy dzień kobiet
      Z ulicy na tor - Poznań
      Fiat 500 Abarth
      Volkswagen Polo R WRC, w blasku zachodzącego słońca