Pierwszy samochód do 5 tysięcy złotych.

Re: Pierwszy samochód do 5 tysięcy złotych.

19 Kwi 2018, 08:27

Cordoba w kombi nie jest taka duża więc nie ma się czego bać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

20 Kwi 2018, 06:29

Sprawdziłem wymiary Seata Cordoby i rzeczywiście kombi jest dość krótkie. Różnica w długości(sedan a kombi) to tylko 6 cm więc praktycznie nie zauważalna.
Serasm
Nowicjusz

Auto: Nie mam

25 Cze 2018, 10:17

Może Punto II? Do 5000 tysięcy idealne autko. Lekkie, sprawne, poręczne. Właśnie niedawno kuzyn dla syna takie zakupił i póki co są zadowoleni.
tomekbielus
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 01 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: nie mam

25 Cze 2018, 11:17

Punto 2 to nie jest zła opcja. Też się nad tym samochodem zastanawiałem.
Serasm
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe? Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe?
    Toyota opatentowała nowy projekt latającego samochodu-drona, którego koła mogą pełnić funkcję śmigieł. Pojazd ma mieć napęd elektryczny zasilany bateriami lub ogniwami paliwowymi. Projekt opracowała Toyota Engineering ...
    Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...

•