Pierwszy samochód do 8k

20 Kwi 2018, 16:07

Już sprawa nieaktualna. Sprawdzam ogłoszenie: cena z 5000 podniesiona została do 6500. Myślę pewnie, że właściciel naprawił to co było do robienia (stabilizatory,rdza) i cenę podwyższył. Dzwonię się spytać co się stało. Odbiera inny facet, mówił, że poprzednio rozmawiałem z jego bratem i teraz on przejmuje ogłoszenie. Teraz mówi, że nic nie wie o stabilizatorach do naprawy. Generalnie nic za bardzo nie wiedział o samochodzie. Samochód kupiony został miesiąc temu, a teraz jest sprzedawany.
Trzeba szukać dalej.
Filipp25
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: Nie mam

22 Kwi 2018, 10:13

Coś ewidentnie śmierdzi.

Ładne Toledo i sporo ostatnio porobione.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Kwi 2018, 17:01

Barol napisał(a):Coś ewidentnie śmierdzi.

Ładne Toledo i sporo ostatnio porobione.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]


Dzięki za ogłoszenie, ale już się napaliłem na tą Alfę :D
W międzyczasie znalazłem coś takiego:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Przez telefon dowiedziałem się, że może opuścić 500zł, ponieważ OC kończy się na początku maja a nie chce przedłużać. Jak do tego czasu nikt nie kupi i przedłuży składkę to auta nie sprzedaje. Oprócz tego auto było cały czas garażowane i może dorzucić opony letnie. Dostałem również dodatkowe 2 zdjęcia. Mógłby ktoś napisać czy warto mimo tego? Powiedział, że w 900 zł powinienem się zmieścić z naprawą obu stron.
Filipp25
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: Nie mam

24 Kwi 2018, 17:05

Jak gościu już przez telefon opuszcza 500 zł to niezły szrot musi być i ma parcie na sprzedaż.

900 zł za naprawę dwóch stron tego co wysłałeś? Powodzenia, zrobisz za tyle ale byle jak. Blacharka porządna kosztuje, ale skoro gościu tak jedzie z ceną (mimo wszystko to pewnie gruz i nie polecam się w to pchać) to pojedź jak się "napaliłeś" i negocjuj dalej.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Siedmiomiejscowy Lexus RX
    Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...
    Audi Q5 hybrid quattro
    Q5 hybrid quattro, pierwszy model hybrydowy Audi, został skonstruowany jako wysokowydajna hybryda równoległa. Tak jak i w dwóch innych hybrydowych modelach Audi, pojazd napędzają: silnik 2.0 TFSI o mocy 155 ...