Pierwszy samochód - hatch + nagłośnienie (do 20 tys)

21 Wrz 2013, 20:55

Witam,
Mam 18 lat i poszukuję pierwszego samochodu, myślałem o jakimś hatchu, lub niemiaszku z 1.8T liczy się dla mnie kilka rzeczy :

-dobry wygląd zewnętrzny i wewnętrzny
-ew możliwość instalacji gazowej
-mała awaryjność
Jako że większość czasu będę jeździł po mieście to nie jest mi potrzebna duża moc (min 100-120KM), oczywiście fajnie byłoby mieć kopa pod maską ale liczy się również aby było mnie stać na codzienną jazdę. Samochód mogę sprowadzić z Niemiec, mam tam zaufaną osobę która handluje samochodami od 15 lat więc znalezienie dobrej oferty nie będzie ciężkie

Do samochodu mam zamiar włożyć dobre nagłośnienie, jako że tworzę muzykę elektroniczną i jest ona częścią mojego życia to chciałbym w swoim samochodzie jakiś sprzęcik dobry zamontować, jeśli ktoś się w tym orientuje to fajnie byłoby żeby mi parę rzeczy podpowiedział.
cysiuu123
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 17 12 2013
Auto: nie mam

21 Wrz 2013, 21:39

Może Astra H? Link przykładowy.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

22 Wrz 2013, 13:31

Astra H to dobry samochód, problem z nim jest taki, że 105 konny silnik radzi sobie z nim wyjątkowo słabo. Odczucia jak w 70-80 konnym samochodzie o podobnej masie. Podczas jazdy przez dłuższą chwilę zastanawiałem się czy to aby na pewno 1.6. Jednak to nie tylko moje odczucia.

Ew. możesz poszukać audi a3 1.8t 150km z oryginalnym nagłośnieniem bose system. Jak masz dostęp do pewnego, niemieckiego wozidła to nie jest to zła opcja.
DauK
Początkujący
 
Posty: 106
Prawo jazdy: 08 01 2005
Auto: BMW e92
Silnik: 335i
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Centrum Danych ŠKODA AUTO - cyfrowe serce marki
    Zajmujące 700 m2 Centrum Danych ŠKODA AUTO steruje procesami produkcyjnymi i logistycznymi ośmiu fabryk i siedemdziesięciu importerów marki. Przedstawiamy kulisy tego niesamowitego miejsca. Od wciśnięcia przycisku ...
    XVII Moto-Piknik i Otwarty Puchar Polski WST / relacja
    "XVII Moto-Piknik za nami. Sobotnie opady deszczu nie nastrajały optymistycznie, jednak w niedzielę pogoda okazała się łaskawa. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom i osobom które wspierają nas za dzielne towarzyszenie ...