Pierwszy samochód - hatch + nagłośnienie (do 20 tys)

Pierwszy samochód - hatch + nagłośnienie (do 20 tys)

21 Wrz 2013, 20:55

Witam,
Mam 18 lat i poszukuję pierwszego samochodu, myślałem o jakimś hatchu, lub niemiaszku z 1.8T liczy się dla mnie kilka rzeczy :

-dobry wygląd zewnętrzny i wewnętrzny
-ew możliwość instalacji gazowej
-mała awaryjność
Jako że większość czasu będę jeździł po mieście to nie jest mi potrzebna duża moc (min 100-120KM), oczywiście fajnie byłoby mieć kopa pod maską ale liczy się również aby było mnie stać na codzienną jazdę. Samochód mogę sprowadzić z Niemiec, mam tam zaufaną osobę która handluje samochodami od 15 lat więc znalezienie dobrej oferty nie będzie ciężkie

Do samochodu mam zamiar włożyć dobre nagłośnienie, jako że tworzę muzykę elektroniczną i jest ona częścią mojego życia to chciałbym w swoim samochodzie jakiś sprzęcik dobry zamontować, jeśli ktoś się w tym orientuje to fajnie byłoby żeby mi parę rzeczy podpowiedział.
cysiuu123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 12 2013
Auto: nie mam

Re: Pierwszy samochód - hatch + nagłośnienie (do 20 tys)

21 Wrz 2013, 21:39

Może Astra H? Link przykładowy.
[link wygasł]
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

Re: Pierwszy samochód - hatch + nagłośnienie (do 20 tys)

22 Wrz 2013, 13:31

Astra H to dobry samochód, problem z nim jest taki, że 105 konny silnik radzi sobie z nim wyjątkowo słabo. Odczucia jak w 70-80 konnym samochodzie o podobnej masie. Podczas jazdy przez dłuższą chwilę zastanawiałem się czy to aby na pewno 1.6. Jednak to nie tylko moje odczucia.

Ew. możesz poszukać audi a3 1.8t 150km z oryginalnym nagłośnieniem bose system. Jak masz dostęp do pewnego, niemieckiego wozidła to nie jest to zła opcja.
DauK
Początkujący

Prawo jazdy od: 08 01 2005
Auto: BMW e92
Silnik: 335i
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Jaguar