Pierwszy samochód, jak z ubezpieczeniem?

pierwszy samochód, jak z ubezpieczeniem?

13 Kwi 2010, 16:40

Witam,
niedawno zdałam prawko :mrgreen:
samochód chce kupić w najbliższym czasie od sąsiadów - TICO rocznik 1999 ,przebieg około 80000 km
moja mama natknęła się na ofertę ingsmart - polisa ubezpieczeniowa, chcemy sobie pojechać na wakacje gdzieś (to będzie moja pierwsza dłuższa jazda), zastanawiam się czy ta polisa będzie odpowiednia, nie za bardzo się na tym znam. Z góry dzięki za info :)
carlsberg
Nowicjusz

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Re: Pierwszy samochód, jak z ubezpieczeniem?

13 Kwi 2010, 17:16

Ale zaraz bo nie rozumiem pytasz o ubezpieczenie samochodowe? bo jeśli tak to trzeba wykupić OC (Odpowiedzialność Cywilna) a nie ING Smart. A jeśli chodzi o ubezpieczenie w czasie wakacji tak na wszelki wypadek to czemu nie ale na tym to się już nie znam.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: pierwszy samochód, jak z ubezpieczeniem?

13 Kwi 2010, 18:31

to ingsmart to takie 5 letnie ubezpieczenie, takie wiesz, jakby wypadek był czy coś to dla rodziny żeby kasa była
tylko nie wiem czy to jest odpowiednie, nie będę brała przecież pierwszego lepszego, dlatego pytam o zdanie
że OC to wiem, niestety samochód kosztowne zwierzę

[ Dodano: Czw Kwi 15, 2010 20:33 ]
to jak? doradzi mi ktoś w sprawie dodatkowych ubezpieczeń ?
carlsberg
Nowicjusz

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM mały elegancki samochód miejski Opel ADAM mały elegancki samochód miejski
    Firma Opel wraz z całkowicie nowym pojazdem ADAM po raz pierwszy wprowadza na rynek mały elegancki samochód miejski, a tym samym toruje swojej marce drogę do rozwoju w modnym segmencie A. Opel ADAM łączy w sobie śmiałą ...
    ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
    Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005