Pierwszy samochód - prośba o ocenę ogłoszenia

Pierwszy samochód - prośba o ocenę ogłoszenia

28 Gru 2015, 20:51

Cześć, po dłuższym namyśle wyłoniłem kilka modeli pierwszego auta, którymi jestem zainteresowany. Moim kryterium były silnik napędzany benzyną, bezawaryjność i dosyć "świeży" wygląd. Planowałem na to przeznaczyć kwotę rzędu 15-20 tys. PLN, ale jeżeli auto będzie tego warte, jestem w stanie trochę go nagiąć.

Będę wdzięczny za pomoc w ocenie ogłoszeń, które znalazłem w mojej okolicy (woj. świętokrzyskie).

Citroen C4
1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
3. [link wygasł]
4. [link wygasł]

Ford Focus MK2 (wolałbym wersję po liftingu i w benzynie, ale ostatecznie może być diesel)
5. [link wygasł]
6. [link wygasł]
7. [link wygasł]
8. [link wygasł]
9. [link wygasł] (chyba mój faworyt)

Peugeot 407
10. [link wygasł]

Volvo S40
11. [link wygasł]
12. [link wygasł]
13. [link wygasł]

Z góry dzięki za pomoc,
Pozdrawiam!
Toster
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 328 Hommage 2011 BMW 328 Hommage 2011
    BMW 328 Hommage, zaprezentowane z okazji siedemdziesiątych piątych urodzin legendarnego samochodu wyścigowego BMW 328, jest nowoczesną interpretacją charakteru i stylu protoplasty. Koncept to przykład na to, jak dziś mogłoby ...
    Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI