Pierwszy samochód za ~5000zł

Pierwszy samochód za ~5000zł

20 Cze 2010, 15:06

Witam wszystkich forumowiczów. Od jakiś kilku dni meczę się z wyborem samochodu ;). Nie mam zbyt wielkich wymagań. Najważniejsze to instalacja gazowa oraz żeby pojeździł przez 3 miesiące z możliwie jak najmniejszym wkładem finansowym. Przeglądając ogłoszenia wybrałem 5, które najbardziej przypadły mi do gustu.

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Który z nich byłby najlepszym wyborem? Jakieś zastrzeżenia co do nich ;) ? Z góry dzięki za pomoc.
Cinek91
Nowicjusz

Miejscowość: 3miasto

Re: Pierwszy samochód za ~5000zł

20 Cze 2010, 15:45

wedlug mnie z podanych aut najlepszym rozwiazaniem bedzie opel astra. a myslales moze nad vw polo III generacji ?
arab105
Nowicjusz

Miejscowość: polska

Re: Pierwszy samochód za ~5000zł

20 Cze 2010, 18:45

Ja bym wybrał coś z dwóch Megane.Obie wyglądają wporządku.Ja od siebie dodam Daewoo Lanos [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej... Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej...
    Nadmierna prędkość grozi nie tylko otrzymaniem mandatu. Warto wiedzieć, że zbyt szybka jazda daje kierowcy mniej czasu na reakcję, a także ogranicza jego pole widzenia. Statystycznie z powodu nadmiernej prędkości każdego ...
    Foteliki samochodowe dla małych pasażerów! Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009