Pirat drogowy złapany w sieci

Re: Pirat drogowy złapany w sieci

04 Lut 2008, 21:06

To jest właśnie to. Wiele osób rzuca się do młodych, bo to przez nich niby najwięcej wypadków. Ale starsi też nie są daleko w tyle, jeśli chodzi o łamanie przepisów. A statystyki są takie jakie są, ponieważ iż młodych kierowców jest więcej niż starych 50- lub więcej latków. Skoro młodych jest więcej to normalne, że powodują więcej wypadków.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

04 Lut 2008, 21:07

To jest właśnie to. Wiele osób rzuca się do młodych, bo to przez nich niby najwięcej wypadków. Ale starsi też nie są daleko w tyle, jeśli chodzi o łamanie przepisów. A statystyki są takie jakie są, ponieważ iż młodych kierowców jest więcej niż starych 50- lub więcej latków. Skoro młodych jest więcej to normalne, że powodują więcej wypadków. Wg mnie na nauce jazdy powinny być jeszcze jakieś pokazy, albo godziny praktyczne, jak np zachować sie w trakcie, gdy ktoś gwałtownie wyskoczy, lub gdy wpadniemy w poślizg...teraz to jest tylko teoria. Kazdy sprawdza siędopiero, gdy to zdarzenie już jest.....a w bardzo wielu przypadkach jest juz za póżno na naukę i potem tylko płacz bliskich....
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

13 Lut 2008, 11:46

nie chce się czepiać ale zeszliście z tematu... każdy jest inny, nawet bliźniacy nie są tacy sami. Więc to jasne, iż 50 latek może jeździć jak wariat, a 20 jak stara babcia (Choć nie wiem jak one jeżdżą) xD
Co do tematu:D
skąd wiadomo, że ten 15 latek nie wrzucił filmiku znalezionego w sieci?:) Coś mi śmierdzi ten temat FAKE'iem... nie zmyśliłeś tego przypadkiem??:) Może to ty jechałeś te 230 i nikt o tym nie wiedział, to postanowiłeś by o tobie na wiosce mówiono?:) xD
jazda
Nowicjusz

14 Lut 2008, 15:24

http://www.poboczem.pl/bez-cenzury/news ... mh,1058394

polecam artykuł oraz filmiki o polskiej młodzieży która ma siano zamiast mózgu ( nie mówię o każdym młodzieńcu)
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

14 Lut 2008, 23:22

Oj racja. Filmik daje do myślenia ;/ bardzo fajnie jest tam napisane " Pierwsza rzecz, to brak umiejętności, a druga nadmiar głupowy" Szczera prawda...
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

17 Lut 2008, 17:04

Kurde, jeszcze takiego filmika nie widziałem. Moim zdaniem, że nastolatek za dużo przesadzał z tą prędkością. A co by się stało, gdyby niespodziewanie za zakrętem pojawił się pojazd jeżdżący przepisowo i z naprzeciwka pojawia się pojazd, gdzie niemożliwe jest wyprzedzanie?

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy? Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy?
    Wyposażenie silnika w turbosprężarkę to skuteczny sposób na uzyskanie dużej mocy przy niewielkich rozmiarach. Problemem jest jednak uzyskanie szybkiej reakcji na naciśnięcie pedału przyspieszenia – bezwładność ...
    Foteliki samochodowe dla małych pasażerów! Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...

• Re: Pirat drogowy złapany w sieci

17 Lut 2008, 20:44

najgorsze jest to ze nie pomyśli o tym czy nawierzchnia jest sucha, może być mokra albo co gorsza gołoledź albo jakieś stworzonko wyskoczy na ulicę. nic tylko gaz do dechy i jazda ...
    Puchacz
    Młodzi Gniewni
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50