PKW1.net - opinie, poglądy

18 Lip 2017, 10:43

Sprawa z AUTO1 załatwiona, jednak można się dogadać. :naughty:
vagtech
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 18 11 1920
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: AUTO1
Silnik: SZROT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1917

18 Lip 2017, 10:57

coś więcej opowiesz?
Quatro7
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Wieluń

18 Lip 2017, 11:06

Dostałem zwrot w gotówce z uwagi na wyjątkowość mojej sytuacji. Nie taki diabeł straszny jak go malują...
vagtech
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 18 11 1920
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: AUTO1
Silnik: SZROT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1917

20 Lip 2017, 14:10

W gotówce? Chyba przelewem...
Tak czy inaczej nie do wiary :)
JedrasGW
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Octavia 1U

20 Lip 2017, 14:21

Oczywiście przelewem, gotówka w rozumieniu nie Voucher.
vagtech
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 18 11 1920
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: AUTO1
Silnik: SZROT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1917

20 Lip 2017, 14:54

Podejrzewam że myk był w tym że nie miałeś NIPu UE z PL na początku.

Jak ja się rejestrowałem to można było kupować dopiero jak otrzymałem NIP UE.

Może się zorientowali i to przeoczyli i dlatego zgodzili się na anulowanie.
JedrasGW
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Octavia 1U
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak jeździć po dziurach, wyrwach w nawierzchni?
    Nie zawsze kierowca ma możliwość ominięcia dziury w nawierzchni – czasem nie zdąży przed nią wyhamować, czasem jej ominięcie wiąże się ze zbyt gwałtownym i nagłym manewrem, który może zaskoczyć innych uczestników ...

04 Sie 2017, 21:37

Witam.
Nie polecam firmy auto1com, zwykli oszuści, próbują wyciagnąć kasę od klienta ile tylko się da. Kupiłem od nich pierwszy samochód i zonk rocznik niezgodny z opisem. Zanim dotarł do mnie na plac kupiłem drugi z aukcji 24h. W między czasie przyjechał ten pierwszy i na badaniach technicznych wyszedł zonk, rocznik niezgodny z opisem. Sprawdziłem VIN drugiego i dokładnie ta sama sytuacja. Na pierwsze auto po przepychance i 20 mailach dostałem vaucher na 100 euro na zakup kolejnego auta. Z drugiego auta zrezygnowałem no i zaczęło się straszenie z ich strony o wpisie do KRD oraz zostało zablokowane moje konto. Po wpłaceniu kary 250 euro zostanie ono odblokowane ale uwaga na najlepsze że dodatkowo dostanę od nich fakturę na zaległe odsetki od nie zapłaconego auta które było niezgodne z opisem. Jeżeli tego nie zapłacę znowu zablokują mi konto :-).
Jaja jak berety, zwykli oszuści, sprzedają szroty, zabezpieczają się w swoim regulaminie od wszystkiego. Doradca przez telefon jest skłonny obiecać wszystko, natomiast jeżeli chodzi o reklamację męczarnia i nic więcej.
Absolutnie nie polecam tej firmy nikomu!!!!!
Dawid2008
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 19 12 1997
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Sie 2017, 08:56

Zakupiłem od firmy auto1.com pod zamówienie klienta alfe z 2012. Według karty aukcyjnej auto bezwypadkowe, jedynie jedne drzwi lakierowane. Po otrzymaniu auta i oględzinach ledwo stałem na nogach. Poszedłem aż po drugi czujniki lakieru bo pomyślałem że się rozkalibrował. Niestety się myliłem...
W aucie naprawiany cały tył nadwozia plus dwie pary tylnych drzwi. Podłoga pogięta w bagażniku.
Zgłosiłem stosowną reklamację, po miesiącu oczekiwania otrzymałem odpowiedź że ich propozycje to 150euro na zakup kolejnego auta. Nadmienię że wnosiłem o zwrot auta gdyż jest niezgodny z opisem w aukcji.
Jeśli ktoś zakładał już sprawę auto1 lub chciałby dołączyć do pozwu zbiorowego o ile jest to możliwe to bardzo proszę o kontakt.
loskamilos
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 15- 0- 0
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: audi a8
Silnik: 4.2tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2013

28 Sie 2017, 16:38

Dzień dobry, dziękujmy za Państwa opinie. Przykro nam, że są Państwo niezadowoloni z zakupionych pojazdów. Ponieważ poważnie podchodzimy do Państwa wypowiedzi i szukamy rozwiązania, poprosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email widoczny po zalogowaniu]. Aby zająć się reklamacją, potrzebujemy imienia pracownika naszej firmy, z którym się Państwo kontaktują, oraz region, w którym Państwo działają, podając adres e-mail swojego konta AUTO1.com. Bardzo dziękujemy!
autoo1
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Audi

29 Sie 2017, 07:05

wszystko byłoby OK gdybyście reklamacje uznawali normalnie, tzn wypłacając zwrot na konto a nie w śmiesznych voucherach
Quatro7
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Wieluń

28 Wrz 2017, 08:47

Uwaga na tych oszustów, kupiłem u nich BMW X3 2.0d oczywiście w opisie wszystko super, auto w idealnym stanie, drobne ryski i tyle, co najważniejsze technicznie wszystko idealnie z niskim przebiegiem. Co dostałem w rzeczywistości? auto ledwo zjechało z lawet tak dymiło na niebiesko, że mało się nie udusiłem - totalnie padnięta turbina. Do tego całkiem zatarte łożysko w kole - świeciły ze 4 kontrolki na desce, tak tego też nie zauważyli opisując aut. Silnik cały zalany olejem do wymiany odma i dwa węże. A z zewnątrz rdza na 5 elementach i to spora. Co z ich zakichaną reklamacją? i teraz hit odpowiedz negatywna, aut jest stare i nie można się spodziewać, że będzie dobre!!! Koszt przywrócenia auta do stanu normalności to ponad 8000zł więc sprawy tak nie zostawię, już wysłałem odwołanie a następnym krokiem będzie pójście na drogę sądową. Więc uważajcie na to co kupujecie i czy warto, bo kupiłem auto za cenę wyższą niż rynkowa, a dostałem auto w stanie gorszym niż w pierwszym lepszym polskim komisie.
revmg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 12 10 1975
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Mercedes w204

02 Paź 2017, 11:34

Dzień dobry, dziękujmy za Państwa opinie. Przykro nam, że są Państwo niezadowoloni z zakupionych pojazdów. Ponieważ poważnie podchodzimy do Państwa wypowiedzi i szukamy rozwiązania, poprosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email widoczny po zalogowaniu]. Aby zająć się reklamacją, potrzebujemy imienia pracownika naszej firmy, z którym się Państwo kontaktują, oraz region, w którym Państwo działają, podając adres e-mail swojego konta AUTO1.com. Bardzo dziękujemy!
autoo1
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Audi

11 Paź 2017, 12:21

Zapraszam na FB do grupy Oszukani prze Auto1.com trzeba zrobić pozew zbiorowy. Mając na uwadze ciągłe zmiany w sądownictwie i niechęć rządzących do niemieckiego kapitału daje ogromną szansę. Dodatkowo o sytuacji w tej firmie powiadomiony jest program TVN Turbo
deintegro
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Opel Zafira

17 Paź 2017, 19:13

Oczywiście chętnie odpiszę auto1 a odpowiedzią nawet z samej "tajemniczej" centrali, chętnie podzielę się na forach.


Witam,
w odpowiedz na post z 02.10.17 z forumsamochodowego.pl wątek:PKW1.net Oszusci ,kretacze . Przedstawię swoją reklamację: nr xxxxxx -BMW X3 z listą usterek i braków tak długą, że wasz system reklamacji nie zezwala na opisanie ich wszystkich.

Koszt naprawy pojazdu przekroczył już ponad 8000zł a po dokonaniu koniecznych podstawowych napraw, wyszły kolejne usterki,(uszkodzony reduktor ATC-400) którego cena praktycznie przewyższa koszty pojazdu. Oczywiście pojazd nie był dokładnie opisany, co oznacza tylko tyle, że w chwili wystawienia do sprzedaży, pracownicy auto1 byli nastawieni na oszukanie przyszłego nabywcy - co według prawa było jest i będzie karalne.

Po złożeniu reklamacji spotkałem się z jeszcze bardziej patologicznym zachowaniem waszego pracownika, który po mojej interwencji w sprawie braku odezwu do w/w reklamacji stwierdził, że auto jest stare więc nie powinienem mieć żadnych pretensji. Reklamacja została odrzucona i nie rozumie o co mi chodzi. Po kilku dniach dostałem potwierdzenie drogą mailową o odrzuceniu reklamacji, w treści brak jakichkolwiek argumentów, wyjaśniających odrzucenie reklamacji, a raczej próba zatuszowania jawnego oszustwa.


Oczywiście poza opisaniem tej sytuacji na kilkunastu forach internetowych, czy kontakcie ze zrzeszeniem polskiautohandel.pl i wkrótce opublikowaniem, ostrzegawczego artykułu, aby nikt więcej nie został już tak perfidnie oszukany, dołączyłem do pozwu zbiorowego zawiązanego na jednym z "anty-fanpageów".

Reasumując jeśli tak traktujecie klientów i nie bierzecie żadnej odpowiedzialności za sprzedawane pojazdów, to zachowajcie chociaż resztkę pozorów i nie piszcie komicznych postów na forach, że zajmiecie się jakąkolwiek sprawą. Na moim przykładzie widać, że nadrzędnym celem waszej działalności jest maksymalne oszukanie klienta i próba zatuszowania sprawy.

Bardzo serdecznie pozdrawiam,
xxxxxx xxxxxxxxx

P.S.
Z całego serca życzę aby każdy pracownik waszej firmy zakupił kiedyś takie auto "niespodziankę".


ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO GRUPY NA FACEBOOK'U - OSZUKANI PRZEZ AUTO1
[link wygasł]
revmg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 12 10 1975
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Mercedes w204

20 Paź 2017, 21:44

Witam wszystkich! trafiłem na to forum ponieważ szukałem informacji o tej firmie choć zrobiłem to jak tu czytam trochę za późno z bo już kupiłem tam właśnie samochód obecnie mam już papiery w domu i czekam na transport tego auta pomijając fakt ze faktury maja dziwnie rozbite na rożne koszty to nurtuje mnie jedna sprawa jaka datę przekroczenia granicy wpisać podczas opłacania akcyzy i z tego co pamiętam trzeba podać numer rej lawety na której przyjechała ? Nie za bardzo się w tym orientuje bo głownie handluje motocyklami, autami sporadycznie które przeważnie kupuje w Polsce od naszych handlarzy już po opłaceniu tej nieszczęsnej akcyzy.
payel
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 11 2001
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Audi a3
Silnik: 2.0 tdi 140km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007