PKW1.net Oszusci ,kretacze

Re: PKW1.net Oszusci ,kretacze

23 Paź 2017, 07:12

nie trzeba nr rejestracyjnego podawać żadnego,
a datę podajesz tą w której przewoźnik dostarczy auto do Ciebie
Quatro7
Nowicjusz

Miejscowość: Wieluń

02 Lis 2017, 09:34

W odpowiedzi na złożoną reklamację przez stronę AUTO1 chciałbym poinformować, iż sprawa została wyjaśniona w sposób polubowny i z satysfakcjonującym skutkiem dla mnie.
Auto zostało błędnie opisane co jest aktualnie wyjaśniane wewnątrz firmy, a wobec pracownika, z którym rozmawiałem, zostały wyciągnięte konsekwencje.
Jednocześnie przeprosili jeszcze raz za problemy związane z zaistniałą sytuacją.
revmg
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 10 1975
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Mercedes w204

07 Lis 2017, 22:19

Patrze i nie wierze w to co widze. Kupuje w auto1 od kilku miesiecy i faktycznie nie zawsze auta sa takie jak w tych ich opisach, ale nie narzekam. Ryzyko przy kupnie auta uzywanego zawsze jest. Nie moge zrozumieć tych wszystkich waszych żali. Placzecie jak to zle, bo trafil wam sie jakis grat. Ja nie mialem problemow bo nawet jak cos bylo nie tak to idzie sie dogadac z nimi. Wiadomo to biznes i jestem w stanie zrozumiec obie strony. Kazdy chce pociagnac jak najwiecej dla siebie. To co widze w tym temacie to jakies placze Mirkow, ktorym cos nie wyszlo i zamiast sie dogadac leca od razu do internetu. Jeszcze moze do TVN Turbo idzcie :lol: Bądźmy ludzmi powaznymi bo to potem sie przeklada na obraz zwyklego sprzedawcy, ktory uczciwie chce zarobic, a klienci tylko czytają o cwaniakach mirkach i potem nie chca kupowac
Andrew83
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 09 1983
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Citroen C5
Silnik: 3.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

10 Lis 2017, 14:28

Widocznie za mało jeszcze przeżyłeś. Dziesiątki osób które tu pisały są śmieszne dla Ciebie a Ty jeden masz rację. Ludzie nie piszą tu o pierdołach typu ryska na lakierze tylko masakrycznych usterkach tych aut. Uważasz że ta firma jest w porządku, mój przykład usterka na prawie połowę wartości samochodu i dają 200 euro i zamykają temat. Tak postępują poważne firmy. Ja swojego klienta bym tak nie potraktował więc nie pisz jak mało wiesz...
polak2110
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 1991
Przebieg/rok: 34tys. km
Auto: Audi A7

10 Lis 2017, 14:31

I przede wszystkim nie pisz że można się z nimi dogadać bo aż mi się ciśnienie podnosi jak słyszę takie głupoty
polak2110
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 1991
Przebieg/rok: 34tys. km
Auto: Audi A7

13 Lis 2017, 19:23

w dodatku pisał to człowiek który dopiero co się zarejestrował na forum i to jego jedyny post... na bank rzetelny post ;-)
Quatro7
Nowicjusz

Miejscowość: Wieluń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...
    VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...

• Re: PKW1.net Oszusci ,kretacze

Wczoraj, 12:10

Witam, w temacie rozliczeń faktur z auto1, warto prześledzić ten wątek:

https://www.goldenline.pl/grupy/Przedsi ... 749727/s/2

Kupując samochód "na marżę" od reszty usług (opłata aukcyjna itp) nie odprowadzamy VAT-u...
    Hubert1987
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 02 2006
    Przebieg/rok: 25tys. km
    Auto: Lancia
    Silnik: 1.4
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2004

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC