Planuję kupić hyundai i30 benzyna

Planuję kupić hyundai i30 benzyna

19 Mar 2018, 00:06

Witajcie,
Od prawie 2 mcy szukam hiundka, boje sie kupić z ogłoszenia sprowadzonego a takich najwiecej ...
Znalazłam 3 oferty:
[link wygasł]

Sprzedający wysłał mi VIN i TUV (podobno nie ma książki serwisowej od właściciela )

Kolejna oferta mam tez VIN
[link wygasł]

I najdroższa opcja
[link wygasł]

Nie wiem na co zwracać uwagę, wszyscy piszą Aso, bezwypadkowy itd. Z polskiego salonu łatwiej sprawdzić a sprowadzanego to nawet nie wiem jak ?
Anula779
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 01 2000
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Hyuindai Getz
Silnik: 1,1
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

3 sposoby, które ułatwią odzyskanie auta przy jego kradzieży 3 sposoby, które ułatwią odzyskanie auta przy jego kradzieży
    Choć liczba kradzieży samochodów w Polsce powoli spada, nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. W 2017 roku auto znikało z polskich ulic średnio raz na 51 minut (co daje łącznie ponad 10 000 zgłoszonych na policję ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•  
    • W124 300E24V
      Toyota Auris Tourer Sports, 2015, tył
      Drift BMW, jazda bokiem na zakręcie
      Volkswagen Multivan Alltrack, bok