Po jakim czasie regeneracja tylnej belki w Saxo

31 Paź 2016, 10:37

Jak w temacie ile czasu udało wam się przetrzymać bez regeneracji tylnej belki w Saxo? Kumpel narzeka, że dość szybko zajechał sobie brykę - nie wiem co on z tym autem wyrabiał. Ja miałem okazje wymieniać belkę rok temu tutaj - ale na litość boską nie po 4 latach użytkowania a po 9 :D
kiwibanan
Nowicjusz
 
Posty: 14
Auto: Nie mam

06 Kwi 2017, 17:16

Moje ma 17 lat i jakieś 130kkm przebiegu i niedawno zaczęły mu kółka lekko po skosie stać. Nie wiem czy w ogóle będę to robił
stark
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 10 10 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Citroen C4
Silnik: 1.6 16V 109KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

08 Wrz 2017, 19:12

To zależy od jakości dróg i przejechanych kilometrów. Na temat belek poczytaj na stronie serwisu https://wymianatylnejbelki.pl/ naprawiają to na co dzień. Pewnie jest jakaś średnia przejechanych kilometrów koło której pojawia się problem.
Marek99
Początkujący
 
Posty: 151
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowco! Odłóż smartfon podczas jazdy
    Badania pokazują, że wykonywanie połączeń przez kierowcę trzymającego telefon/smartfon w dłoni podczas jazdy dwukrotnie zwiększa ryzyko wypadku. Z kolei czytanie i wysyłanie wiadomości zwiększa to ryzyko aż 6-krotnie(1). ...
    Jak przygotować auto do wyjazdu na wakacyjny urlop?
    Na początku roku 2022 większość (56%) dorosłych Polaków zadeklarowała, iż w bieżącym roku zamierza wyjechać w celach wypoczynkowych lub turystycznych na co najmniej 2 dni – wynika z danych CBOS. Wielu respondentów ...