Po włączeniu silnika

Po włączeniu silnika

28 Maj 2013, 14:27

Po włączeniu silnika pojawia mi się na blacie coś takiego
Czy nie powinno zamiast tych kresek być pełnych kółeczek? I o czym świadczy to, że to tak wygląda?
Image
ailishek
Obserwowany

Auto: Renault Megane I

Re: Po włączeniu silnika

28 Maj 2013, 20:28

Myślę, że jest wszystko w porządku. Może to być wskaźnik za ile czasu trzeba wymienić olej (najbardziej prawdopodobne), może to być wskaźnik ile oleju znajduje się w silniku (to co widać na "bagnecie"). Podejrzewam jednak to pierwsze. Jeśli za jakiś czas kółeczko zmieni się w kreseczkę i zostaną tylko 2 kółeczka to znaczy, że jest wszystko OK.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Po włączeniu silnika

28 Maj 2013, 20:55

na bagnecie jest olej ok, nie jest za mało nie jest za duzo. zawsze były wszystkie pełne te kółeczka, dopiero ostatnio tak jakoś spojrzałam, że jest połowa na ekraniku.
ailishek
Obserwowany

Auto: Renault Megane I
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...
    Nowy Actros a’la Swanski - Nowy Actros a’la Swanski - "Truck & Art"
    Nowy Actros jest znany nie tylko ze swoich osiągów i niskiego spalania, ale również z drapieżnego wyglądu i nowoczesnego designu. Paweł "Swanski" Kozłowski postanowił dodatkowo podkreślić te cechy pojazdu, ozdabiając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      S2020005
      Subaru Impreza STI