Podkład się zmywa.

Podkład się zmywa.

02 Sie 2013, 06:43

Mam taki problem otóż zmywa mi się podkład przy przetarciu go szmatką nasączoną benzyną ekstrakcyjną, oczywiście trzeba "trochę potrzeć" jednak nie wiem czy nie będzie mi schodzić później lakier więc co z tym robić ? Podkład jaki użyłem to zwykły akrylowy w sprayu później zmieniłem go na podkład pod pistolet jednak nadal jest to samo. zmywa się w miejscu gdzie stary lakier jest zmatowiony ale również na innych powierzchniach.
gruzin1
Nowicjusz

Auto: opel astra

Re: Podkład się zmywa.

02 Sie 2013, 07:10

Myślę że jak pokryjesz podkład lakierem to będzie dobrze. Lakier zapobiegnie wymywaniu podkładu i jednocześnie będzie się go dobrze trzymał.
speedy62
Początkujący

Prawo jazdy od: 15 07 2003
Auto: Ford Mondeo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...
    Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy
    Toyota ProAce będzie odpowiedzią koncernu na rosnące zapotrzebowanie rynku europejskiego na lekkie pojazdy użytkowe średnich rozmiarów. Nowy model będzie dostępny z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005