Podłączenie sterownika zamka centralnego blow model s5

Podłączenie sterownika zamka centralnego blow model s5

23 Kwi 2018, 03:41

Witam. Mój problem polega na tym że posiadam w samochodzie zamontowany centralny zamek ale nie oryginalny który zamyka się jedynie po przez przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy. Zakupiłem sterownik zamka centralnego wraz z pilotami aby móc zamykać i otwierać samochód z pilota ale nie mam pojęcia jak go podłączyć do tego centralnego który już posiadam więc bardzo proszę o pomoc jak ktoś ma pojęcie co z czym połączyć tak aby działało. Z góry dziękuje niżej zamieszczam zdjęcia sterownika który kupiłem oraz schemat centralnego który jest zamontowany w moim samochodzie.
Image
Image
Image
norris99
Obserwowany

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 29 05 2001
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.8 turbo 150KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Podłączenie sterownika zamka centralnego blow model s5

30 Kwi 2018, 16:41

Na ostatnim załączonym obrazku masz pozycję 2. Negativ Trigger i musisz według niej podłączyć przewody do centralki zamka która jest w samochodzie pod przewody sterowania (biały, brązowy).

Twoja centralka jest sterowana minusem więc musisz dobrze podłączyć w sumie widać w instrukcji którą załączyłeś jak to dokładnie zrobić :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG

09 Maj 2018, 10:04

Image

Czyli wychodzi na to że muszę podłączyć centralkę blow przewodami żółty i żółty z czarnym paskiem do uziemienia czyli minusa a biały oraz biały z czarnym paskiem pod starą centralkę gdzie w niej są wolne dwa przewody takie jak wyżej wymieniłeś biały i brązowy. Mam rację
norris99
Obserwowany

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 29 05 2001
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.8 turbo 150KM
Paliwo: Benzyna

09 Maj 2018, 20:29

Tak to wychodzi, tylko w centralce CL-3 sprawdź który zamyka (biały czy brązowy), a który otwiera. Jak podłączysz odwrotnie to nic się nie stanie tylko będziesz miał na zamykaniu otwieranie i odwrotnie :)

Daj znać jak Ci poszło.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony
    Prawidłowa interpretacja kolorów w pewnych okolicznościach drogowych bywa kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa. Zdarza się to głównie, gdy zasady na drodze wyznacza sygnalizacja świetlna. Jak radzi sobie w ...
    KONKURS - Karty podarunkowe Allegro KONKURS - Karty podarunkowe Allegro
    Wystartowaliśmy z nowym konkursem dla aktywnych użytkowników naszego forum (konkurs trwa do 21 października włącznie). Tym razem mamy dla Was Karty podarunkowe Allegro!. Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się ...

•