Podłączenie sterownika zamka centralnego blow model s5

Podłączenie sterownika zamka centralnego blow model s5

23 Kwi 2018, 03:41

Witam. Mój problem polega na tym że posiadam w samochodzie zamontowany centralny zamek ale nie oryginalny który zamyka się jedynie po przez przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy. Zakupiłem sterownik zamka centralnego wraz z pilotami aby móc zamykać i otwierać samochód z pilota ale nie mam pojęcia jak go podłączyć do tego centralnego który już posiadam więc bardzo proszę o pomoc jak ktoś ma pojęcie co z czym połączyć tak aby działało. Z góry dziękuje niżej zamieszczam zdjęcia sterownika który kupiłem oraz schemat centralnego który jest zamontowany w moim samochodzie.
Image
Image
Image
norris99
Obserwowany

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 29 05 2001
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.8 turbo 150KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Podłączenie sterownika zamka centralnego blow model s5

30 Kwi 2018, 16:41

Na ostatnim załączonym obrazku masz pozycję 2. Negativ Trigger i musisz według niej podłączyć przewody do centralki zamka która jest w samochodzie pod przewody sterowania (biały, brązowy).

Twoja centralka jest sterowana minusem więc musisz dobrze podłączyć w sumie widać w instrukcji którą załączyłeś jak to dokładnie zrobić :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG

09 Maj 2018, 10:04

Image

Czyli wychodzi na to że muszę podłączyć centralkę blow przewodami żółty i żółty z czarnym paskiem do uziemienia czyli minusa a biały oraz biały z czarnym paskiem pod starą centralkę gdzie w niej są wolne dwa przewody takie jak wyżej wymieniłeś biały i brązowy. Mam rację
norris99
Obserwowany

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 29 05 2001
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.8 turbo 150KM
Paliwo: Benzyna

09 Maj 2018, 20:29

Tak to wychodzi, tylko w centralce CL-3 sprawdź który zamyka (biały czy brązowy), a który otwiera. Jak podłączysz odwrotnie to nic się nie stanie tylko będziesz miał na zamykaniu otwieranie i odwrotnie :)

Daj znać jak Ci poszło.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Świecąca podsufitka Świecąca podsufitka
    Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...
    Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa
    Badania wykazują, że poprawnie ustawiony zagłówek może zmniejszyć o prawie 1/4 ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego w przypadku uderzenia w tył samochodu(1). To jeden z najczęściej stwierdzanych urazów u osób ...

•  
    • Ford Mustang
      Fiat 125p
      Men's Day 2009
      California KID - Monster Truck, 6