Podłokietnik - niechce się klapnąć ;P

podłokietnik - niechce się klapnąć ;P

18 Maj 2011, 21:20

Witam, kupiłem używany podłokietnik po okazyjnej cenie, lecz sprzedawca nie poinformował mnie, że podłokietnik niechce sie "klapnąć" czyli stale jest w pozycji pionowej.
Czy ktoś miał już podobny problem. Niewiem jak rozebrać i dobrać się do mechanizmu podłokietnika, wolałbym uzyskać jakąś poradę, niechce uszkodzić podłokietnika, kosztował mnie całe 30zł :satan:

DzięQwa za odp :cool:
Yoo!
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...
    Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie
    Volkswagen XL1 ze zużyciem paliwa 0,9 l/100 km jest najoszczędniejszym seryjnym samochodem na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 km tylko na prąd, nie emitując w ogóle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz 230C W123 Beczka, 1978 rok
      Dziewczyny myjące auto
      Master Truck
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009