Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

30 Lip 2013, 02:17

Witam, mam mały problem. Wybierałem się na ryby i zostawiłem pojemnik z robakami w samochodzie. Przez noc wylęgły się muchy i na drugi dzień była ich cała chmara. Strasznie ubrudziły mi podsufitkę (podsufitka jest jasna - kremowa) i są małe czarne plamki. Ma ktoś jakąś radę czym można zmyć odchody much? Samemu spróbować jakimś preparatem czy jechać na jakąś specjalistyczną myjkę? Próbowałem na myjni parowej, ale nic nie zdziałali. Ma ktoś jakieś rady? Pozdrawiam.
hdd
Obserwowany

Auto: Mazda 6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie FIAT 500 L - auto zbudowane z myślą o rodzinie
    FIAT 500 L - stylistycznie włoska nowość nawiązuje do miejskiej, kultowej 500-setki, jest autem zbudowanym z myślą o rodzinie. Będzie go można podziwiać podczas targów MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu. Większością wymiarów ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders, 3
      Honda NSX, 2015
      Chrysler 200 S
      Audi A6 - THE BEST CAR 2011 : 1