Polecenie warsztatu Maciej Jasiński

Polecenie warsztatu Maciej Jasiński

07 Cze 2012, 20:03

Witam wszystkich forumowiczów,

Jest to mój pierwszy post na forum i nie chciałam od razu wychodzić z pytaniami i prośbami o pomoc w swoich prywatach problemach, więc polecę np. warsztat, w którym napełnili mi ostatnio w promocyjnej cenie klimatyzację. Promocja chyba trwa jeszcze parę dni. Temat na czasie, bo zaczyna się robić gorąco :)
To jest strona warsztatu: www.maciejjasinski.auto.pl
Warsztat oprócz klimatyzacjami zajmuję się chyba sprzedażom turbosprężarek i reflektorów.
Teraz czuję się w porządku do Was i będę mogła zadać kilka pytań odnośnie elektroniki w mojej małej A klasie :) Ale to już w innym temacie :)
Anna85
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...
    Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC Toyota 222D – sekretna broń Toyoty w WRC
    W 1984 roku Toyota wygrała Rajd Safari Celicą Twincam Turbo. Po zachęcających wynikach fabrycznego zespołu w kilku ostatnich sezonach, Toyota zainwestowała ogromne nakłady czasu, pieniędzy i wysiłku, aby pokazać się z jak ...

•  
    • Meble Motoryzacyjne Garage Creative
      Man of Steel - Monster Truck, 9
      Volkswagen Passat, tuning, gril
      Honda CRX Del Sol, dziewczyny, 2