Polecenie warsztatu Maciej Jasiński

Polecenie warsztatu Maciej Jasiński

07 Cze 2012, 20:03

Witam wszystkich forumowiczów,

Jest to mój pierwszy post na forum i nie chciałam od razu wychodzić z pytaniami i prośbami o pomoc w swoich prywatach problemach, więc polecę np. warsztat, w którym napełnili mi ostatnio w promocyjnej cenie klimatyzację. Promocja chyba trwa jeszcze parę dni. Temat na czasie, bo zaczyna się robić gorąco :)
To jest strona warsztatu: www.maciejjasinski.auto.pl
Warsztat oprócz klimatyzacjami zajmuję się chyba sprzedażom turbosprężarek i reflektorów.
Teraz czuję się w porządku do Was i będę mogła zadać kilka pytań odnośnie elektroniki w mojej małej A klasie :) Ale to już w innym temacie :)
Anna85
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Scania R580 V8, alufelgi
      Audi r8
      Silnik 1.5 MINI TwinPower Turbo, benzyna
      Summer Cars Party 2010