Polerowanie / woskowanie w Łodzi?

Polerowanie / woskowanie w Łodzi?

17 Paź 2016, 12:10

Poszukuje dobrego ale znowu nie aż tak drogiego miejsca w Łodzi gdzie można wypolerować porządnie samochód. Kupiłem ostatnio C4 Picasso z 2010 roku i mam wrażenie że poprzedni właściciel nigdy go nawet nie wywoskował. Do tego jest sporo małych rysek, zwłaszcza w okolicach klamek.
Dobrze by była to lokalizacja Teofilowa. Złożyłem zapytanie do jednej firmy (msmart) i wyceniono wstępnie na 500zł (1 polerka) lub 800zł (potrójne polerowanie jesli jedno by było mało).
cycu2007
Nowicjusz

Auto: Citroen C4 Picasso
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach
    Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju. Nowe dynamiczne Audi kosztuje ...
    Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia
    Na Targach Motor Show we Frankfurcie podczas Konferencji prasowej, prezydent Honda Motor Europe ujawnił pierwsze szczegóły gorąco oczekiwanego nowego modelu Civic Type R. 2 - litrowy silnik nowego Civica Type R z bezpośrednim ...

•  
    • Nissan 370Z
      Fiat Bravo
      Nissan Leaf Nismo RC, Geneva Motorshow 2012, 2
      California KID - Monster Truck, podczas jazdy