Polityka finansowa państwa wobec posiadaczy aut

Polityka finansowa państwa wobec posiadaczy aut

30 Sie 2007, 15:54

Polityka finansowa po raz kolejny sięgają do naszych kieszeni. Niedawno podnosili cenę na ubezpieczenie OC, by pokrywać koszty leczenia ofiar wypadków drogowych. Cena nowego prawka kosztuje ponad 70 zł? Wydanie dowodu osobistego kosztuje 30 zł. To jest duża różnica. Udało nam się wygrać sprawę akcyzy i kartę pojazdu, która kosztowała 500 zł. Dziś 75 zł. O podatku ekologicznym i opłatach rejestracyjnych nic nie wiem. Może ktoś w naszym forum o tym napisze.

Pozdro :wink:
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    [E] Audi A6 3,0TDI / BMW 530d / Merc E320CDI / Volvo S80 2,4 D5 [E] Audi A6 3,0TDI / BMW 530d / Merc E320CDI / Volvo S80 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - diesel o mocy ok. 200KM - skrzynia automatyczna Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,0 TDI - 225KM - BMW 530d e60 - 218KM - Mercedes E 320 CDI w211 - 204KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Jeep Wrangler, dół z błotem, Off Road
      GTP Light
      Oryginalna nawigacja - Volkswagen