Polonez 1996r. atu

Polonez 1996r. atu

27 Kwi 2009, 18:50

Witam , mam poloneza jak w temacie i mam pytanie czy moze ktos mi wyjasnic bo sa tam na desce rozdzielczej jakies rozne dziwne symbole i nie wiem od czego to jest.. co mam włączone .. z gory dzieki ;)
itsme
Nowicjusz

27 Kwi 2009, 20:01

Masz taki zestaw wskaźników - [link wygasł]
Czy taki - [link wygasł]
Jeżeli masz ten bez wskżnika ciśnienia oleju(jest tylko kontrolka),to najlepiej wklej zdjęcie tego zestawu,ale tak,żeby było widać te kontrolki,bo nie pamiętam ich rozmieszczenia,ale jak zobaczę tą kontrolkę to ci napiszę od czego jest.A jeżeli masz ten drugi zestaw,to mogę ci je opisać.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

27 Kwi 2009, 21:12

no ja mam te pierwszą i własnie nie widać wskaźników , ale jak bede miał foty to wysle ;)
itsme
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf - kompaktowy hatchback do miasta Volkswagen Golf - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku pięciodrzwiowego Golfa wersją najbardziej ekonomiczną wyposażoną w automatyczną skrzynię biegów, jest odmiana z jednolitrową, trzycylindrową jednostką benzynową o mocy 110 KM. Jej zużycie paliwa wynosi ...
    Limitowana wersja Mazdy3 MPS Limitowana wersja Mazdy3 MPS
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która jest już w ofercie salonów sprzedaży w całej Polsce. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy Mazdy3 MPS. Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI