Półoś Mazda 6

Półoś Mazda 6

29 Maj 2012, 18:14

Witam,

Mam małe pytanie, poszukuję prawej półosi z przegubem od strony skrzyni i znalazłem aukcję na, której mogę taką półoś kupić lecz osoba, która ją sprzedaje wystawiła na aukcji 2 półosie, lewą i prawą i nie wie która jest która. Wstyd się przyznać ale ja też tego nie wiem :( Możecie mi powiedzieć, która z tych półosi jest lewa, a która prawa i czy prawa posiada przegub od strony skrzyni?

Image

Pozdr

Edit

Odpowiedź już znalazłem, prawa półoś to ta na dole zdjęcia
brio
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...
    MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny
    Po analizie wyników trzyletnich badań zadowolenia użytkowników modelu i-MiEV (2009) oraz za sprawą rozwoju technologii akumulatorów i elektrycznych układów napędowych, firma MMC rozważa obecnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 25
      Wyprawa do Moab 2012, 72
      Kandydatki na MISS, 98
      Ferrari, tył