Polscy politycy to k....

Polscy politycy to k....

15 Gru 2015, 22:05

Chciałem tylko napisać jak bardzo jestem wkur.....iony na antypolski ku*&a rząd bo właśnie dowiedziałem się że sprowadziłem auto w grudniu i jednak dalej trzeba płacic 500 zł oplaty recyklingowej bo sobie przenieśli to na 1 stycznia 2016, A myślałem że w lipcu 15 odchodzi ta opłata. KU*&A rozniesie mnie tu zaraz........ Taka mała historia związana z motoryzacją odzwierciedlająca moje uczucia na dziś. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x i 500 zł w dupe żeby jakiś dziad miał dobre winko do obiadku POZDRO!
sucre22
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 27 10 2012
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: ---

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Seat Leon III, przód, 2012
      Toyota Auris, bok, 2015
      Tuning Show
      Mimonske Valky XII