Polscy politycy to k....

Polscy politycy to k....

15 Gru 2015, 22:05

Chciałem tylko napisać jak bardzo jestem wkur.....iony na antypolski ku*&a rząd bo właśnie dowiedziałem się że sprowadziłem auto w grudniu i jednak dalej trzeba płacic 500 zł oplaty recyklingowej bo sobie przenieśli to na 1 stycznia 2016, A myślałem że w lipcu 15 odchodzi ta opłata. KU*&A rozniesie mnie tu zaraz........ Taka mała historia związana z motoryzacją odzwierciedlająca moje uczucia na dziś. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x i 500 zł w dupe żeby jakiś dziad miał dobre winko do obiadku POZDRO!
sucre22
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 27 10 2012
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: ---

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę
    Robert Kubica ma za sobą pierwsze testy Mercedesa AMG C-Coupé DTM na torze Ricardo Tormo nieopodal Walencji. Polski kierowca musiał oswoić się z obcą mu charakterystyką prowadzenia samochodu wyścigowego DTM - najpopularniejszej ...
    BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • allegro
      Prezentacja zawodników
      Honda S2000
      Dodge Viper, deska rozdzielcza