Pomoc dla początkującego

Pomoc dla początkującego

11 Kwi 2011, 17:24

Witam wszystkich, od razu przejdę do konkretów. Jestem uczniem technikum samochodowego na pierwszym roku i mam dwa zadania do rozwiązania, a mnie nic nie przychodzi do głowy. Wy napewno znacie odpowiedzi na te zadania. Od razu mówię, że jeśli pomyliłem dział to przepraszam.
1. Przedstaw dziesięć najważniejszych twoim zdaniem zasad, jakimi powinien kierować się doradca serwisów podczas obsługi klienta w serwisie samochodowym.
2. Zaproponuj, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać i w co być wyposażony wzorcowy "śmietnik", służący do gromadzenia odpadów i złomowanych części w serwisie samochodowym.
Do pierwszego zadania mam dwie zasady ale dalej nic mi nie przychodzi, o drugim zadaniu nawet nie wspomnę.
Mafisto
Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny
    Podczas targów North American International Auto Show, na których miała miejsce światowa premiera Lexusa LS piątej generacji, jego twórcy, główny inżynier Toshio Asahi i szef projektantów ...
    Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę
    Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyprawa na francuską wyspę Korsykę organizowana przez klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club. Ekspedycja, podczas której zaplanowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Mazda rim
      Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive