Pomoc przy wyborze Opon Letnich 205/55/16 Do Audi A4 B5 FL 1.9TDI

20 Mar 2020, 20:12

oki dzięki

Panowie jest już jakiś test tych nowych Dębic?

Bo jeszcze nie zdecydowałem co wybrać a już lada dzień muszę podjąć decyzję
PawelMisiek
Nowicjusz

24 Mar 2020, 00:13

Panowie jest jakiś test żeby porównać:

Hankook Ventus Prime 3

Uniroyal Rainsport 5

Debica Presto HP2

Bo chcę kupić 4 nówki 205/55/16 i nie wiem na co się zdecydować...
PawelMisiek
Nowicjusz

24 Mar 2020, 08:50

Bierz dębice wspieraj polski produkt. Nie masz auta sportowego więc i tak między tymi 3ma nie zauważysz różnicy
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

25 Mar 2020, 21:53

Mam na myśli bardziej porównanie jeśli chodzi o hamowanie na suchym, mokrym, trzymanie się opon na drodze (by bardzo się nie ślizgały)

Auto ma ok 120 koni mechanicznych więc wiadomo nic sportowego, ale gdy ja nim jeżdżę, to jest to wiele szybsza jazda niż jazda Taty.

Zależy mi na bezpieczeństwie,
PawelMisiek
Nowicjusz

27 Mar 2020, 00:13

Wg mnie przy awaryjnym hamowaniu jakiekolwiek nowe będą lepsze, niż nawet bardzo wysokiej klasy stare. Dużo zależy od rodzaju asfaltu, czego większość testów opon nie uwzględnia. Do A4 to kup Dębice jak Ci Kao radzi i będą naprawdę dobre.
OW05
Aktywny

Miejscowość: Gdynia
Prawo jazdy: 07 03 2005
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Honda, Mitsubishi
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak kierowcy mogą zabezpieczyć się przed wirusem? Jak kierowcy mogą zabezpieczyć się przed wirusem?
    Zagrożenie koronawirusem sprawia, że chętniej przesiadamy się do samochodów, unikając skupisk ludzi np. w komunikacji miejskiej. Własny samochód to teraz faktycznie najbezpieczniejszy środek transportu, pod ...
    Renault Megane - kompaktowy hatchback do miasta Renault Megane - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczny silnik zapewniający przyzwoite osiągi to 1,6 dCi o mocy 130 KM i średnim spalaniu na poziomie 4 l/100 km . Odmiana ta została wyceniona na od 88 tys. zł i nie występuje z automatyczną skrzynią biegów. ...

•