Pomoc przy wyborze - rodzinny do 44 tys

Pomoc przy wyborze - rodzinny do 44 tys

08 Cze 2018, 17:57

Witam serdecznie mam do Was prośbę, pytanko... Szukam głównie kombi dla rodziny 2+2. Już bez wózków ale wyjazdy wakacyjne, góry itp. Dzięki koledze mam możliwość kupna octavii 3 1.6 tdi 2015, przebieg 120tys. Fajna wersja wyposażenia, polski salon, bezkolizyjna, kupiona od zaprzyjaźnionej firmy. Plusem to również duży przegląd w Skodzie przy właśnie 120tys. Cena jak dla mnie to 44 tys i to maks ile mogę dać. Nie ukrywam iż sporo jeździmy z żoną po mieście, raz na dwa tygodnie dłuższa trasa. Szukałem głownie Avensisa w benzynie z polskiego salonu ale rocznik 2009 lub 2010 to czasami cena prawie jak tej Octavii. Pytanie brzmi czy warto wydać maksymalną kwotę czy może poszukać czegoś tańszego. A może dołożyć i nowe Tipo? Każda sugestia mile widziana. Proszę o pomoc :)
dariuszek75
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: mazda 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Oznaczenie GLS pojawiło się w 2015 roku wraz z faceliftingiem drugiej generacji tego modelu, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Ceny najtańszej odmiany niemieckiego auta zaczynają się zgodnie z cennikiem od 374 ...
    Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...

•