Pomoc przy wyborze - rodzinny do 44 tys

Pomoc przy wyborze - rodzinny do 44 tys

08 Cze 2018, 18:57

Witam serdecznie mam do Was prośbę, pytanko... Szukam głównie kombi dla rodziny 2+2. Już bez wózków ale wyjazdy wakacyjne, góry itp. Dzięki koledze mam możliwość kupna octavii 3 1.6 tdi 2015, przebieg 120tys. Fajna wersja wyposażenia, polski salon, bezkolizyjna, kupiona od zaprzyjaźnionej firmy. Plusem to również duży przegląd w Skodzie przy właśnie 120tys. Cena jak dla mnie to 44 tys i to maks ile mogę dać. Nie ukrywam iż sporo jeździmy z żoną po mieście, raz na dwa tygodnie dłuższa trasa. Szukałem głownie Avensisa w benzynie z polskiego salonu ale rocznik 2009 lub 2010 to czasami cena prawie jak tej Octavii. Pytanie brzmi czy warto wydać maksymalną kwotę czy może poszukać czegoś tańszego. A może dołożyć i nowe Tipo? Każda sugestia mile widziana. Proszę o pomoc :)
dariuszek75
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: mazda 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Różowa Honda Civic VII
      VW Passat B5
      Rambler Marlin, bok
      579bb2f46616c p