Pomoc w ocenie i wyborze auta :)

Pomoc w ocenie i wyborze auta :)

05 Lut 2013, 19:50

Na wstępie witam wszystkich forumowiczów.

Jestem na etapie poszukiwania autka dla siebie ( kwota max 30 000 zł)
Szukam autka ładnego z zewnątrz ( segment B lub kompakt), oczywiście im młodszy tym lepiej :) i w miarę mocnego ( żeby nie było zawalidrogą) i z przyzwoitym wyposażeniem. Najprawdopodobniej benzyna, ale diesli nie odrzucam.

Rozglądałem się za
Fiatem Bravo ( po 2007 roku)
[link wygasł]

Peugeotem 308
[link wygasł]

Peugeotem 207 (tańszy od pozostałych) w benzynie, byłem oglądać to autko:
[link wygasł]
bogata wersja wyposażenia, ogólnie z wyglądu ładnie się prezentuje. Ale jako, że nie jestem znawcą nie jestem w stanie sam sprawdzić jego stanu.

Proszę o jakieś opinie o ww 207 (wiem, że ze zdjęć mało można powiedzieć) ale za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny

Orientuje się ktoś jaki jest koszt kompleksowego przeglądu w ASO Peugota ??

Zna ktoś może jakiegoś sprawdzonego mechanika we Wrocławiu?

Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie porady. POzdrawiam

PS.
Co sądzicie o tym Mitsubishi
[link wygasł]
steziu
Nowicjusz

Miejscowość: Nysa

Re: Pomoc w ocenie i wyborze auta :)

06 Lut 2013, 15:13

Nikt nie pomoze ? :)
steziu
Nowicjusz

Miejscowość: Nysa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4 [B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 75KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Getz 1,3 - 82KM - Nissan Micra ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      GTP Light