Pomoc w ocenie ogłoszeń.

Pomoc w ocenie ogłoszeń.

12 Cze 2018, 12:15

Witam, prosze was o ocene czy warto zobaczyc te furki
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
drygi88
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: nie mam

Re: Pomoc w ocenie ogłoszeń.

12 Cze 2018, 13:46

[link wygasł]

jeszcze ten. ogolnie jestem bardzo za focusem, ale w obu przyapdkach silnik 1.6 VTi, co moze sie okazac kiepska inwestycja, bo sa chyba drogie w nprawie..
drygi88
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: nie mam

Re: Pomoc w ocenie ogłoszeń.

12 Cze 2018, 18:49

drygi88 napisał(a): ale w obu przyapdkach silnik 1.6 VTi, co moze sie okazac kiepska inwestycja, bo sa chyba drogie w nprawie..

Ale, że co drogie w naprawie?

A co do linków to nie ma co oceniać. Auta od handlarzy, nawet letnim wiaterkiem niemuśnięte i mżawką niezroszone w cenach poniżej średniej. Na zdjęciach polo nic nie widać.
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    VW e-Crafter - nowe użytkowe auto z napędem elektrycznym VW e-Crafter - nowe użytkowe auto z napędem elektrycznym
    W głównej siedzibie w Hanowerze marka Volkswagen Samochody Użytkowe przekazała klientom z kilku krajów pierwsze egzemplarze e-Craftera. Nowe użytkowe auta z napędem elektrycznym będą przez nich testowane w realnych ...

•