Pomoc w polepszeniu car audio

Pomoc w polepszeniu car audio

26 Wrz 2017, 11:39

Witam, jestem nowy na tym forum i zielony w sprawach car audio, dlatego chce się was poradzić w pewnej sprawie. Jakiś czas temu kupiłem do mojego samochodu głośniki. Do przednich drzwi Morel MaXimo 6.1/2, do tylnych drzwi XS-FB1620E. W przyszłości planuje jeszcze jakieś głośniki na półkę, oraz jakąś tubę, ale to nie o tym. Posiadam radio JVC KD-G333 i moje pytanie, czy warto zmieniać radio na coś lepszego ? Jeśli tak, to poprosiłbym o jakieś porady jakie i czy można go mojego grande punto wsadzić radio z ekranem dotykowym.

Pozdrawiam.
xymil
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2012
Auto: Fiat Grande Punto

Re: Pomoc w polepszeniu car audio

18 Paź 2017, 18:39

xymil napisał(a):czy można go mojego grande punto wsadzić radio z ekranem dotykowym.
Można ale 2DIN nie wsadzisz więc zostaje ci radio z wysuwanym panelem dotykowym lub takie które są robione jako dedykowane do danego modelu samochodu np. lsqSTAR

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

tylko takie radio nie wiadomo jak będzie grało, z wyglądu może fajnie się wkomponuje ale reszta może pozostawiać wiele do życzenia.

xymil napisał(a):Posiadam radio JVC KD-G333 i moje pytanie, czy warto zmieniać radio na coś lepszego ?
Możesz pomyśleć nad czymś co będzie miało pełny panel nie wiem czy słuchasz z CD bo jak nie to warto kupić radyjko bez tego napędu z dyskiem. Jak chcesz rozbudowywać zestaw to radio powinno mieć osobne wyjście pod wzmacniacz a najlepiej żeby miało takie wyjścia na przód, tył plus wzmacniacz. Wtedy można już myśleć o konkretnej rozbudowie wraz ze wzmacniaczami :)

Musisz pomyśleć ile chcesz przeznaczyć kasy na taki system w samochodzie wtedy trzeba podzespoły dobrać odpowiednio żeby zmieścić się w budżecie.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover
    Toyota zaprezentowała na targach SEMA 2017 wyścigowego crossovera Toyota C-HR R-Tuned oraz całą kolekcję modyfikowanych Camry, w tym samochody NASCAR. Toyota C-HR o mocy 600 KM jest najszybszym crossoverem na świecie. Na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      22
      Jak podłączamy kable rozruchowe
      received 837351286432766