Pomoc w wyborze auta do ok. 6000zł

Pomoc w wyborze auta do ok. 6000zł

21 Sie 2012, 16:22

witam. potrzebuję dorady w sprawie kupna auta dla początkującego/świeżego kierowcy :) prawko zdałem dopiero wczoraj ale już się rozglądam za jakimś autem dla siebie ale nie wiem na co się zdecydować bo spory wybór jest. chciałbym aby był z rocznika ok. 1997 i nowszy, był na gaz i miał pojemność nie większą niż 1.6l oraz był w miarę tani do utrzymania. do wydania mam ok. 6000zł ale mogę troszkę przekroczyć ten budżet. liczę na waszą pomoc i z góry dzięki.

PS zastanawiam się nad hondą civic ale się nie znam więc nie wiem. a i wiem że ponoć lanosa się opłaca ale ma go mój tata i jakoś mnie on nie przekonuje niestety.

PS2 miałem do okazji kupno alfe romeo 145 z 1997r. z silnikiem 1.4 boxer ale zrezygnowałem bo podobno alfy są bardzo awaryjne, prawdo to?
NieWiemNic
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 08 2012

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kompromis na drodze - rowerzyści kontra kierowcy Kompromis na drodze - rowerzyści kontra kierowcy
    Wiosną wiele osób przesiada się na rower. Rowerzyści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego – to fakt, który kierowcom samochodów często trudno zaakceptować. "Każdego roku na polskich drogach ...
    [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6 [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 - 120KM - Ford ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light