Pomoc w wyborze auta ! Prosze pomozcie-zalezy mi na czasie !

15 Lip 2009, 16:36

Mówisz, żeby nie był zbyt kuszący dla złodzieji. Pozatym nie ma szans znaleźć passata lub mondeo z przebiegiem do 100tys. Rozejrzyj sie za Laguną po FL, te są już godne polecenia. A może Focus 2. Dobre autko, fajnie sie prowadzi.
Volvo
Początkujący

Miejscowość: Piekło

16 Lip 2009, 20:57

Volvo napisał(a):Mówisz, żeby nie był zbyt kuszący dla złodzieji. Pozatym nie ma szans znaleźć passata lub mondeo z przebiegiem do 100tys. Rozejrzyj sie za Laguną po FL, te są już godne polecenia. A może Focus 2. Dobre autko, fajnie sie prowadzi.

CO jest złego w przebiegach ponad 100 a nawet ponad 200 tyś-lepszy passat z 300 tys niż np citroen ze 100 tyś km-silnik silnikowi nierówny a auta z mini przebiegiem to przekrętka albo co gorsza niedotarty niedzielny szrot-bez urazy ale wiem co moowie bo trochę tego obrociłem
max23
Początkujący

Miejscowość: elbląg

17 Lip 2009, 11:39

No dla mnie nie ma nic złego w większych przebiegach, ale autor wątku mówi o taki przebiegu. Sam jeżdże 3-letnim autem z przebiegiem ponad 200tys. Ale nic sie z nim nie dzieje bo to było auto firmowe w Niemczech, jeździło tylko po autostradach, serwisowane, wszystko wymieniane na oryginalnych częściach. Ale niestety w Polsce ludzie są naiwni i wolą kupić auto które na liczniku ma 100tys. a w rzeczywistości 3 razy więcej niż od uczciwego sprzedawcy z przebiegiem 200tys.
Volvo
Początkujący

Miejscowość: Piekło

17 Lip 2009, 16:11

spojrz na stronke w moim podpisie; facet Ci doradzi, bez wzgelu na to czy bedziesz chcial kupic cos z nim czy bez niego; jest uczciwy i doradzi Ci cos. Pozdrawiam!
alex84
Nowicjusz

Miejscowość: Szkocja

20 Lip 2009, 14:27

Witam, odrzuciłem na samym początku Peugeota, ale jednak chyba postawię na Peugeota 307(od 2004-5r. do 100tys.) w kolorze niebieskim, hatchback(mało na aukcjach ;/).
Czy opłaca się ciągnąć z zagranicy?
bo nie wiem czy szukać tutaj czy lepiej coś sprowadzić?
jak jest z tym modelem? chyba do 28tys. PLN się znajdzie :|

znalazłem na aukcjach z 2(ale 1 prawd. bity, a drugi 2 drzwiowy;/)
power26
Nowicjusz

Miejscowość: slask

27 Lip 2009, 20:03

Astre iii odrzuciles rozumiem-auto ladne w dizlu spoko 1.7 daje rade!
Ale zadowole Cie odpowiedzia na pytanie-wybor jaki mozesz podjac to ford focus 2006 dizel z silnikiem 1.6-zadowoli cie na maxa-gwarantuje-ekonomiczny malo zawodny pieknie sie prowadzi-duzo miejsca w srodku hatchback-jak sam jezdzisz i z kims jest super wyborem.
jimmas
Nowicjusz

Miejscowość: Lubsko
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe? Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe?
    Udział w wypadku lub stłuczce niesie za sobą lawinę konsekwencji. Najważniejsze jest życie i zdrowie uczestników zdarzenia, ale zaraz potem nasza uwaga skupia się na uszkodzonym samochodzie. Wyłączenie pojazdu z użytkowania ...
    Samodzielna wymiana oleju silnikowego Samodzielna wymiana oleju silnikowego
    Dla osób lubiących samodzielnie naprawiać samochody, wymiana oleju silnikowego nie jest żadnym problemem. Jednak coraz więcej osób wybiera profesjonalne warsztaty takie jak Euromaster. Nic dziwnego, standardy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005