Pomocy ludziska!!!

Pomocy ludziska!!!

01 Gru 2009, 10:50

Wiatm. mam troche gotowki (30 tys pln). orienowałem sie w necie na temat zakupu auta. Realne w tej cenie są jedynie : Skoda Fabia, Hyundai Getz oraz Dacia LOgan lub Sorento. Auta pochodzą z wyprzedaży rocznika 2009. Najtańsze są Dacie. Prosze o pomoc ponieważ nie wiem co wybrać. Jak się jeździ tymi daciami, czy są równie niezawodne jak pozostale propozycje. bylbym wdzieczny za argumenty za i przeciw danym markom aut. Czy dacie maja ocynkowane blachy?

[ Dodano: Wto Gru 01, 2009 11:02 ]
Oczywiście pomyliłem się pisząc, Chodzi mi o Dacie Sandero
hubcio1985
Nowicjusz

Re: Pomocy ludziska!!!

01 Gru 2009, 12:30

Ja ci życzę i tym autkom życzę by były tak udane jak to Renault Sandero i te życzenia się spełniają :wink: Skodę Fabie bym sobie odpuścił,Getz to dobry samochód a Dacia Sandero ? :grin: Jeden z najbardziej udanych,niezawodnych( z zawieszeniem projektowanym na nasze drogi) i najtańszych w utrzymaniu aut w swej klasie nie ma konkurentów jeśli chodzi o własności użytkowe,silniki dobrze znoszą LPG.Autko wysoko oceniane,ja polecam ,nie zawiedziesz się :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Pomocy ludziska!!!

03 Gru 2009, 07:50

Jak chcesz tanio i bezproblemowo jezdzic za małe pieniądze,to przeczytaj ze 3 razy to co napisał powyżej PhantomASA1..!
Swoją drogą ,to wbrew owczemu pędowi w PL ,odradzam Fabię ale tylko dlatego że zle mi się nią jezdzi,nie podoba mi się jej niepewne prowadzenie ,skrzypiące fotele po przebiegu 80 tys i totalna ciasnota w środku.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania? Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania?
    Wyprzedzanie to niebezpieczny manewr, który polega na przejeżdżaniu obok pojazdu lub innego uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku. W Polsce związane jest to najczęściej z chwilową zmianą pasa ruchu ...
    BMW Concept serii 1 tii 2007 BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light