POMOCY... Problem z rejestracja...

POMOCY... Problem z rejestracja...

17 Gru 2008, 18:00

Witam.

Wczesniej zle opisalem problem wiec teraz zaczerpnolem troszke informacji i opisze go dokladnie. Kupilem auto 10-12-2008. Jestem w trakcie zalatwiania akcyzy, US itd. Mam wszystkie dokumenty (dowod rejestracyjny, akt wlasnosci, umowe)Auto pochodzi z Wloch. Bylem w Wydziale Komunikacji zeby pani mi sprawdzila czy wszystko mam i czy jest OK. Pani zabrala dokumenty do jakiegos fachowca wraca z informacja ze auto zostalo wyrejestrowane 20-07-2007 a kupione prze ze mnie 10-12-2008 i ze to nie przejdzie. Czy ktos slyszal kiedykolwiek o podobnych bzdurach??? Auto wyrejestrowane moze byc (wg mnie) nawet 10 lat i nikomu nic do tego, bo wlasnosc a rejestracja to co innego. Jezeli sie myle to prosze o wyprowadzenie mnie z bledu. Najlepiej jak ktos da mi linka do przepisow prawnych mowiacych o rejestrowaniu aut z UE.

Tak na marginesie dzwonilem do innego urzedu i tam dowiedzialem sie czego: Ze ten powod ktory podalem nie koliduje z rejestracja...

Boze strzez nas od tych Polskich biurokratow...

Pozdrawiam wszystkich
Tomasz
tokar_tom
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion
    Debiutujący w Genewie seryjny nowy Golf TDI BlueMotion to jeden z najoszczędniejszych obecnie samochodów. Golf ten napędzany jest nowym silnikiem TDI (wysokoprężny z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem) o mocy ...
    Green Future - ekologiczna przyszłość SKODY Green Future - ekologiczna przyszłość SKODY
    SKODA jeszcze bardziej angażuje się w działalność związaną z ochroną środowiska, wytwarzając ekologiczne samochody i wprowadzając efektywne wykorzystanie zasobów. Przyjęte przez SKODĘ działania "Green Future" mają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light