POMOCY... Problem z rejestracja...

POMOCY... Problem z rejestracja...

17 Gru 2008, 18:00

Witam.

Wczesniej zle opisalem problem wiec teraz zaczerpnolem troszke informacji i opisze go dokladnie. Kupilem auto 10-12-2008. Jestem w trakcie zalatwiania akcyzy, US itd. Mam wszystkie dokumenty (dowod rejestracyjny, akt wlasnosci, umowe)Auto pochodzi z Wloch. Bylem w Wydziale Komunikacji zeby pani mi sprawdzila czy wszystko mam i czy jest OK. Pani zabrala dokumenty do jakiegos fachowca wraca z informacja ze auto zostalo wyrejestrowane 20-07-2007 a kupione prze ze mnie 10-12-2008 i ze to nie przejdzie. Czy ktos slyszal kiedykolwiek o podobnych bzdurach??? Auto wyrejestrowane moze byc (wg mnie) nawet 10 lat i nikomu nic do tego, bo wlasnosc a rejestracja to co innego. Jezeli sie myle to prosze o wyprowadzenie mnie z bledu. Najlepiej jak ktos da mi linka do przepisow prawnych mowiacych o rejestrowaniu aut z UE.

Tak na marginesie dzwonilem do innego urzedu i tam dowiedzialem sie czego: Ze ten powod ktory podalem nie koliduje z rejestracja...

Boze strzez nas od tych Polskich biurokratow...

Pozdrawiam wszystkich
Tomasz
tokar_tom
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie
    Niskie, szerokie i z dużym rozstawem osi – oto proporcje klasycznego Gran Turismo. Wpisuje się w nie również Audi e-tron GT concept. Ma 4,96 m. długości, 1,96 m. szerokości i 1,38 m. wysokości. Lekka karoseria ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...

•