Pompa paliwa CINQUECENTO 900 rok 1997

Pompa paliwa CINQUECENTO 900 rok 1997

25 Sie 2011, 14:03

Mam taki problem, gdy przekręcę stacyjkę nie słyszę pompki paliwa przez co nie mogę odpalić auta nawet na popych.

Jaka jest możliwa przyczyna i gdzie znajdę tą pompkę w moim aucie?
WojtekG86
Obserwowany

Auto: Cinquecento 900

Re: Pompa paliwa CINQUECENTO 900 rok 1997

25 Sie 2011, 19:47

WojtekG86 napisał(a):Mam taki problem, gdy przekręcę stacyjkę nie słyszę pompki paliwa przez co nie mogę odpalić auta nawet na popych.

Jaka jest możliwa przyczyna i gdzie znajdę tą pompkę w moim aucie?

bezpieczniki sprawdz potem napiecie po przekreceniu stacyjki przy wtyczce gdzie jest pompa ..
powinna byc pokrywa na pare srubek po kanapą pasażera z tyłu :wink:
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...
    DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia
    DS Automobiles oficjalnie powstała 1 czerwca 2014 roku. Nazwa najmłodszej i w zamyśle najbardziej ekskluzywnej francuskiej marki Grupy PSA wywodzi się z legendarnego modelu DS 19 z 1955 roku, który stanowił pod wieloma ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11