Pompa spryskiwacza a popsuty mechanizm ruchu lusterka - Mazda2 2009

06 Lis 2022, 11:33

Witajcie forumowicze :)
Czy jest technicznie możliwe,że wymiana pomki spryskiwacza mogła popsuć coś w mechaniźmie składania lusterka ? Chodzi o to czy można przypadkowo to popsuć bo " leży blisko siebie" albo ma jakiś punkt wspólny ...cokolwiek :) Odebrałam auto po wymianie pomki i świec, i działające wcześniej lusterko od strony kierowcy nie chce się złożyć ( mechanizm słychać - jest próba złożenia ale nie dzieje się to). Sterowanie góra dół działa i drugie lusterko w pełni też. Być może ktoś je po prostu przetrącił u mechanika...a może ma to związek z naprawą. HELP :)
Znajoma123
Obserwowany
 
Posty: 1

13 Lis 2022, 00:52

Znajoma123 napisał(a):mechanizm słychać - jest próba złożenia ale nie dzieje się to
Skoro słychać z nie reaguje złożeniem tak jak powinno to być może ktoś je uszkodził przechodząc i zaczepiając o nie. Trzeba by było rozebrać lusterko i dostać się do mechanizmu realizującego składanie i rozkładanie lusterka.

Znajoma123 napisał(a):Czy jest technicznie możliwe,że wymiana pomki spryskiwacza mogła popsuć coś w mechaniźmie składania lusterka ?
Odpowiadają na to pytanie powiem ze nie widzę związku między tymi elementami nawet ich lokalizacja od siebie jest tak odległa że ciężko by tu było coś popsuć dodatkowo przez przypadek.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 7566
Zdjęcia: 24